Středeční díl Výměny manželek zvedl ze židle nejednoho diváka. Terčem opovrhování se stal sedmačtyřicetiletý Vláďa, který se od začátku choval jako primitivní idiot.

Finančnímu úřadu dluží šest milionů korun, ale do práce rozhodně nepůjde. Prý nebude odvádět téměř celý svůj plat kvůli dluhům. Přitom ho vůbec nezajímá, že má doma dvě malé děti a přítelkyni. Monika se projevila jako tichá žena, bez kousku sebevědomí. Láďa jí několikrát opakoval, že nestojí za nic, a kvůli těmto řečem se Monika naprosto uzavřela do sebe.

Naštěstí jí druhá rodina otevřela oči a pomohla Monice odstěhovat se od neschopného Vládi pryč. Díky hodným lidem, kteří pomohli Monice a jejím dětem vybavit byt, se mladé mamince nyní žije lépe.

A jak vidí účast v soutěži s odstupem času Vláďa? Lituji toho, že jsem vůbec do Výměny manželek šel, sdělil reportérovi TN.cz. „Když jsme se poznali, tak byla na smíchovském nádraží a chtěla skočit pod vlak. Seděla tam s feťákama, byla úplně na dně, já ji zachránil,“ tvrdí o své expřítelkyni Láďa. „Monika mě ve všem podrazila,“ dodává.

V exkluzivním rozhovoru pro TN.cz řekl, že Monika rozhodně nebyla dobrá partie. „Jenom využívá lidi a manipuluje s nimi,“ řekl. „Ani moje máma to nechtěla, abych s ní byl, když poznala, jaká je,“ dodává Láďa.