Nedělní záhadná smrt modelky a kickboxerky Kateřiny Netolické (†26) ustupuje na sociálních sítích do pozadí za diskuze, proč na místě zemřeli dva psi rasy basenji, které našli u těla modelky, jež zemřela za dosud nevyjasněných okolností v koupelně litvínovského bytu, kde se svým hokejkou žila.

Podle dosavadních informací v bytě nebyla karma, která měla údajně kvůli poruše smrt krásky zapříčinit, ale psi byli otráveni. Stejně tak modelka na sobě neměla stopy zápasu, ale přátelé se shodují, že na rozdíl od svého divokého mládí byla poslední roky šťastná, dařilo se jí ve sportu i privátní sféře, a proto neměla důvod se zabíjet.

Na sociálních sítích se většina náhodných diskutujících vzácně shoduje, že sebevrazi svá zvířata většinou nedokáží zabít. Jeden z nich se dokonce tváří, že rodinu znal, a tak má jasno: „Ona i její matka byly psy doslova posedlé, jsem si jist, že to udělala sama, ale nevěřím, že by psy dokázala otrávit, je to šílené.“

Zajímavý je i názor dalšího člověka, který dává předchozímu zdroji na Facebooku za pravdu: „Byla zvláštní, nebyla psychicky v pořádku. Musela se rozhodnout v nenadálé stresové situaci. A v té udělá člověk cokoli. Něčím ty psy otrávit musela, ty storky s karmou jsou nesmysl.“

Modelku mělo okolí dlouhé roky za velmi zvláštní existenci, která si v mládí prošla krom drog snad vším, co život modelky přináší, tedy deprese, sebepoškozování, zásadní psychické obtíže a k tomu všemu epilepsie, kterou trpěla od dětství.

Proto teď všichni čekají na pátek, kdy by mohlo být jasno. Pitva určí příčinu smrti jak modelky, tak obou psů.