Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Jak zemřel Bohumil Kulínský (†59)? Skutečná příčina smrti vás zaskočí

Bohumil Kulínský zemřel 15. září 2018.
Zdroj: extra.cz
+ Dalších 27 fotografií
Před měsícem zemřel známý sbormistr Bohumil Kulínský (†59), který dlouhá léta vedl dětský sbor Bambini di Praga. V jeho bytě v pražské Jungmannově ulici našli v sobotu odpoledne 15. září 2018 jeho bezvládné tělo. A až nyní se ví, proč slavný hudebník náhle zemřel! Z toho budete zaskočeni! Potvrdily se nakonec spekulace o drogách?

Nečekaná smrt sbormistra Bohumila Kulínského zasáhla nejen jeho rodinu, ale i celý hudební svět. V sobotu 15. září bylo nalezeno jeho tělo, které nejevilo známky života. Bohumil tak naposledy vydechl v pronajatém bytě v Jungmannově u­lici.

Přes tři týdny se spekulovalo o tom, co stálo za náhlou smrtí Kulínského. Dokonce se mluvilo i o tom, zda v tom byly drogy nebo neukončil dobrovolně svůj život. Jeho maminka Blanka se původně k tragédii nechtěla vyjadřovat. Skoro měsíc od smrti svého syna však řekla redakci Blesk.cz, jak to doopravdy bylo!

Bohumil Kulínský trpěl týden před smrtí bolestmi zad, které ho přivedly až do nemocnice. Po několika infuzích se rozhodl, že podepíše revers. Původní plán byl, že si vezme potřebné věci k práci do nemocnice a tam se bude zotavovat z těžkého zánětu ledvin, který mu byl diagnostikován.

Sbormistr si však omylem při spěchu zpět do nemocnice zabouchl klíče i mobil v bytě. Unavený a bolavý se vláčel přes celou Prahu k paní, která mu byt uklízela. Do svého bytu se pak vrátil až ve večerních hodinách strašně vyčerpaný.

Po několika hodinách podlehl na vyčerpání a akutní zánět ledvin. Nikdo o něm nevěděl. „Ve čtvrtek ani v pátek se vůbec neozval. Myslela jsem, že ho převezli do jiné nemocnice. Nikde jsem ho nemohla najít,“ popsala smutná maminka Blanka redakci Blesk.cz. Jeho tělo našla právě ona o další 2 dny později.

Související články

Další články