Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hrdinové ze záchranky StarDance 2019 Horoskop Počasí

Nejnovější kauzy

Jak zamává zatmění s vaší psychikou? Agrese bude mít dopad na absolutně nový začátek

+ Další 3 fotografie
Silná transformační energie se kvapem blíží a společně s ní i nejděsivější zatmění Měsíce a úplněk ve Vodnáři. Magicky rudý Měsíc zasáhne každého a ve spojitosti s planetou Mars, která bude zrovna v retrográdní fázi, nás nečeká nic dobrého. Jaký dopad to bude mít na vaši psychiku a celkový život? Víme, co se bude dít!

Magický úplněk ve Vodnáři, který nastane dnes o půl desáté, navíc ve spojení s nejsilnějším zatměním Měsíce, se velmi rychle blíží. Velká většina populace na sobě pozoruje změny nálad. Jak vás však bude ovlivňovat tato magická moc a síla? Víme, čím to je způsobeno.

Dnešní den se ponese ve znamení nejsilnějšího zatmění Měsíce za posledních 120 let. Bude to pořádná smršť emocí. Navíc se objeví i majetnický Mars, který se vším pořádně zamává. V době, kdy je Mars ve své retrográdní fázi, je třeba změnit chování, podívat se na stávající aktivity a případně změnit plány. Lze očekávat různé průtahy, překážky a potíže.

Objeví se také problémy se zády, které se ozvou svou bolestí. Lidé budou mít pocit, jako by nesli dlouhá léta nějaké břímě na zádech, kterého by se měli zbavit. Úplněk ve Vodnáři bude vyžadovat změny v chování a zamyšlení se nad starými záležitosti, které vám bránily v posunu.

Lidé ucítí obrovský přetlak energie, kterou budou potřebovat někde vybít. Mars však bude zasahovat svou silou a vytvářet násilí a agresi. Tajemství této transformační energie a tohoto období bude tkvít v nalezení rovnováhy, přehodnocení celého života a posunu.

Na povrch vyplavou staré rány a křivdy z minulosti, které vám nedají spát. Přijmout tuto energii bude naprosto klíčové. Celou událost nakonec vyjasní znamení Vodnáře, které přinese do všeho toho zmatku volnost a svobodu. Pátek bude čas plný bolesti, ale i nových začátků.

Mohlo by vás zajímat

Další články