Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Seriál Most!

Nejnovější kauzy

Jak zabránit nepříjemnému tření stehen v horkém počasí: Známe 3 fígle

Zná to téměř každá žena. V horkém počasí se nám zkrátka třou stehna o sebe a my se pak potýkáme s podrážděnou pokožkou, a to ani nemusíme mít nadváhu. Nevzhlednou kůži se pak snažíme maskovat, přitom je tak jednoduché se jí nadobro zbavit. Přinášíme vám 3 fígle.

Tření stehen o sebe není žádná lahoda a zná jej téměř každá žena. Ve vedru se tak každý krok stává utrpením. Jak proti tomu bojovat?

1. Máte těsné kráťásky?

Jednou z možností je vzít pod šaty nebo sukni těsné kráťásky, které vám kůži zakryjí. Pod delšími šaty nebo sukní nebudou vidět a vaše stehna budou v bezpečí.

2. Pudřík

Ale co když si chcete vzít kraťasy, nebo je na další vrstvu oblečení až moc teplo? V tom případě je nejlepší použít dětský pudr proti opruzeninám. Musíte jen zkontrolovat, jestli obsahuje oxid zinečnatý. Tato látka vám kůži ochrání.

3. Zkuste obyčejný deodorant

A pokud potřebujete situaci řešit hned a nestačíte si zajít pro pudr, zkuste obyčejný deodorant, který by měl zabránit tření. Stejnou službu udělá i kokosový olej, který má navíc antibakteriální účinky.

Mohlo by vás zajímat

Další články