Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Svatba na první pohled Počasí

Nejnovější kauzy

Jak vznikl konflikt českého páru v Egyptě? Jan zmlátil Sabinu v bazénu! Plavčík jí přišel na pomoc, tak mu Jan zlomil čelist

To musela být romantika.
Zdroj: Facebook.com
+ Dalších 6 fotografií
Honza a Sabina přijeli z Egypta a stěžovali si na hrubé chování personálu. Mladé ženě měl prý plavčík nabízet orální sex a chtěl si ji vzít na pokoj. Pak zasáhl Jan a údajného úchyla zmlátil. Jako trest ho měl personál hotelu Titanic Palace spoutat, zbít ho a okrást. Ale teď to vypadá, že všechno bylo jinak. Výrazně jinak!

Deníku Blesk se podařilo získat vyjádření hotelu, kde mělo k celé potyčce dojít. Vedení tvrdí, že Jan je na jejich černé listině za opilost a agresivní chování. A co se tedy u bazénu stalo? Hotel brání plavčíka a tvrdí, že k vyhrocení situace došlo ze zcela jiných důvodů.

„U hotelového bazénu se krutě pohádal se svou přítelkyní a v bazénu ji udeřil tak, že křičela bolestí. Vyšel z vody a plavčík jí šel na pomoc. Když ji vedl k pantoflím, začal dotyčný plavčíka mlátit.“ Opilý Jan pak prý zlomil plavčíkovi čelist a mlátil každého, kdo mu vstoupil do cesty.

Nakonec skončil na ošetřovně, ale nebyl schopný si vyjednat pojištění a zaplatit. Poté měl obtěžovat další hosty v restauraci tak dlouho, až vedení došla trpělivost. „Tak jsme na něj zavolali policii a vše jsme oficiálně ohlásili.“ Později putoval Jan s vedoucím zájezdu a policií do jiného hotelu, aby tak resort předešel dalším problémům.

Honza a Sabina v Blesku tvrdí, že hotel si celou historku vymyslel a že se jedná o hnusné obvinění. Hádku s přítelem Sabina přiznala, ale prý ji Honza nikdy neuhodil, naopak, personál hotelu zmlátil jeho. „Na rukou mám doteď oděrky od lana,“ říká naštvaný Jan.

K celému incidentu se vyjádřila i Češka, která byla na místě. O té si můžete přečíst ZDE.

Související články

Další články