Další pracovní týden je už v plném proudu, a proto je čas na hvězdnou módní inspiraci. Co nosit v zimě do práce a přitom vypadat sexy? Být super elegantní a šik jde i s klesajícími teplotami. Podívejte se, jak nosí street style módu naše hvězdy.

Pokud v novém pracovním týdnu toužíte po ledabylé eleganci, nemusíte jen celý outfit schovávat pod obřím černým kabátem. Můžete poodhalit také šaty, co máte pod ním, jako Miss Nikol Švantnerová, nebo svůj outfit vyšperkovat obří pletenou šálou jako Monika Koblížková. Tohle už není nucené nošení pletených kousků od našich babiček. Takové kousky už prodávají i slavné značky, jako jsou Chanel nebo Gucci.

Své o tom ví i modelky Simona Krainová (43) a Andrea Verešová (36). Ty se nebojí experimentovat s elegantními kousky, které spojí s mladistvými výstřelky. Taková obyčejná punková čepice dělá divy a ihned váš model odlehčí a navíc vás i zahřeje.

A jaký make-up zvolit? Většina žen při letošní zimě nepoužívá výrazné líčení očí a kompletní make-up skládající se z více jak deseti kosmetických produktů nevolí. Postačí tedy pouze upravené obočí, projasnit pleť CC krémem, zvolit matnou rtěnku a na závěr to korunovat kvalitní řasenkou. Takový make-up můžete vidět na zpěvačce Monice Bagárové nebo Tereze Kerndlové (30). V jednoduchosti je přece krása, tak se inspirujte i vy v naší fotogalerii!