Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hana Krampolová koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Jak vypadat dobře na Instagramu i se špíčky? Tyhle holky vám to vysvětlí!

Máte špeky? Nevadí! Nemáte filtr? Vadí!
Zdroj: Instagram
+ Dalších 9 fotografií
Fotky na sociálních sítích dokážou být jedna velká lež. Plno mladých holek má ze vší té dokonalosti kolem depky, ale když se podíváte blíž, zjistíte, že nic není takové, jak to na první pohled vypadá.

„Všichni si myslí, že když jsem trenérka, tak mám sixpack 24 hodin denně, ale podívejte se, není to pravda,“ říká jedna z dívek, která ukazuje, jak jednoduše lze nafotit „perfektní“ selfíčko a přitom mít větší bříško.

„Snědla jsem smažené krevety, hranolky a vypila tři drinky. Tohle se prostě stává, je to úplně normální. Nikdo nevypadá pořád dokonale. To byste nemohli jíst vůbec, to ale nedělejte,“ říká.

Další sympatická žena z fotek zase ukazuje, jak vypadají její strie na bříšku, když se předkloní. „Mám za sebou tři těhotenství. To se prostě na těle podepíše, nic s tím nenaděláte.“

„Uf, asi prasknu,“ dopsala jiná. Ta co nejvíc zatahuje břicho, aby měla užší pas.

Jiné ženy se zase vyfotily s plným žaludkem před spaním a plochým bříškem po ránu. Nikdo není dokonalý!

A jak to udělat, abyste na fotkách vypadaly, dámy, lépe? Zatáhnout břicho, fotit se mírně z boku, jednu nohu dát dozadu, prohnout se jemně v bedrech a vystrčit zadek, nefotit se vsedě a hlavně zvolit takové prádlo, které vám nedělá „madla lásky“ na bocích. Také si musíte najít dobré světlo a filtr. A poslední rada? Stáhnout tepláky hezky pod pupík!

Podívejte se, jak to zvládají holky v galerii!

Související články

Další články