Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Co ste hasiči Tokio 2020

Nejnovější kauzy

Jak vypadaly poslední dny Jiřího Pomeje (†54)? Ještě v neděli s ním byla legrace

Zdroj: archiv TV Nova
+ Dalších 35 fotografií
SMRT HVĚZDY
Jeho blízcí do poslední chvíle do světa vysílali signály, že vše je skoro na dobré cestě. Zasvěcení ale věděli, že rakovinu Jiřího Pomeje (†54) nejde zastavit a je jen otázkou času, kdy život herce dospěje kvůli zákeřné nemoci do konce. Máme informace o tom, jak si užíval své poslední chvíle na tomto světě!

Kamarádi Jiřího Pomeje šířili pozitivní informace. Podle nich výborný dabér s charismatickým chraplákem, o který přišel po boji s první rakovinou hrtanu, střádal plány, jak poletí k moři. To ostatně byla pravda, i když blízcí už věděli, že se to kvůli průběhu nemoci nikdy nestane. Všechny špatné zprávy si ale nechávali pro sebe.

„Nebylo třeba, aby s ním veřejnost sledovala každý kousek zbytku jeho životní poutě. Neměl to vůbec jednoduché, ale bojoval do posledního dechu. A vůbec nepřipouštěl možnost, že by ten boj mohl prohrát,“ řekl webu eXtra.cz jeho zdrcený nejlepší kamarád Pavel Pásek

Poslední návštěva

„V neděli jsme se viděli, byl jsem za ním na návštěvě. Měl lepší i horší dny, ale tentokrát s ním byla obrovská bžunda. Vtipkovali jsme většinou o ženských a podobně. Byl to můj velkej kamarád. Čekal jsem to, ale stejně to musím rozdýchat. Jsou to fofry,“ krčí rameny Pásek.

O VIP pacienta se staral personál soukromé Nemocnice Na Pleši, která poskytuje i péči pro pacienty v posledním stadiu. A podle našich informací si péči sestřiček Pomeje nemohl vynachválit. „Bylo o něj postaráno nejlíp, jak to jen šlo,“ dodal Pásek.

CO VŠECHNO VÍME O SMRTI JIŘÍHO POMEJE:

Související články

Další články