Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Svatba na první pohled Počasí

Nejnovější kauzy

Jak vypadaly herečky ze seriálu Přátelé jako teenagerky? Neuvěříte, jak nevinná byla Jennifer Aniston!

Herečky ze seriálu Přátelé vypadaly i před začátkem natáčení
skvěle.
Zdroj: facebook.com
+ Další 2 fotografie
Seriál Přátelé byl jedním z největších fenoménů 90. let a obrovskou základnu fanoušků zajímá dodneška. Málokdo z nich ale ví, jak vypadaly Jennifer Aniston, Lisa Kudrow a Courtney Cox ještě před začátkem natáčení.

Televizní série, která je považována za nejúspěšnější sitcom všech dob, učinila slavným každého, kdo se v ní kdy objevil. A nejinak tomu samozřejmě bylo i u hereček, které se zhostily hlavních rolí.

Lisa Kudrow (51) byla ze všech herců na startu seriálu patrně tou nejznámější. To se ale v průběhu let otočilo a nyní je v hledáčku objektivů asi ze všech nejméně. Přesto má velmi napilno a má za sebou plno úspěšných projektů. V příštím roce by se měla objevit v novém komediálním seriálu Stevea Carella Angie Tribeca. Paradoxní je její role v seriálu. Lisa v něm chodila s velkým množstvím mužů, ale v reálném světě je úplně jiná. Netají se tím, že o panenství přišla až během svatební noci, když jí bylo 32 let.

Jennifer Aniston (46) využila úspěchu seriálu Přátelé asi ze všech herců nejlépe. Patří mezi nejúspěšnější a nejlépe placené herečky na světě a po nevydařeném sňatku s Bradem Pittem se jí daří i v osobním životě. Momentálně je zasnoubená s hercem Justinem Therouxem (43).

Courtney Cox (51) navázala na úspěšnou kariéru v televizních seriálech počinem Město žen, který si získal velké množství loajálních fanoušků a točil se šest let. Zároveň ale zasadila fanouškům Přátel největší ránu, když v rozhovoru s Davidem Lettermanem odhalila, že žádné pokračování prostě nebude.

Související články

Další články