Televizní série, která je považována za nejúspěšnější sitcom všech dob, učinila slavným každého, kdo se v ní kdy objevil. A nejinak tomu samozřejmě bylo i u hereček, které se zhostily hlavních rolí.

Lisa Kudrow (51) byla ze všech herců na startu seriálu patrně tou nejznámější. To se ale v průběhu let otočilo a nyní je v hledáčku objektivů asi ze všech nejméně. Přesto má velmi napilno a má za sebou plno úspěšných projektů. V příštím roce by se měla objevit v novém komediálním seriálu Stevea Carella Angie Tribeca. Paradoxní je její role v seriálu. Lisa v něm chodila s velkým množstvím mužů, ale v reálném světě je úplně jiná. Netají se tím, že o panenství přišla až během svatební noci, když jí bylo 32 let.

Jennifer Aniston (46) využila úspěchu seriálu Přátelé asi ze všech herců nejlépe. Patří mezi nejúspěšnější a nejlépe placené herečky na světě a po nevydařeném sňatku s Bradem Pittem se jí daří i v osobním životě. Momentálně je zasnoubená s hercem Justinem Therouxem (43).

Courtney Cox (51) navázala na úspěšnou kariéru v televizních seriálech počinem Město žen, který si získal velké množství loajálních fanoušků a točil se šest let. Zároveň ale zasadila fanouškům Přátel největší ránu, když v rozhovoru s Davidem Lettermanem odhalila, že žádné pokračování prostě nebude.