Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Střelba v Ostravě StarDance 2019 Extra Host (pořad) Události roku 2019

Nejnovější kauzy

Jak vypadal Kazma jako náctiletý? Tahle fotka vás dostane

+ Dalších 14 fotografií
Mladý Kazma
Kamil Bartošek (34) alias Kazma se na sociální síti pochlubil fotkou, na které byl ještě jako náctiletý. Na snímku je zachycen s jeho bratrem Adamem. Oba vypadají jako typičtí teenageři. Poznali byste Kazmu?

Kazma (34), celým jménem Kamil Bartošek, je internetový průkopník, který si získal popularitu pomocí internetu. Znám je především pro své nápadité projekty, které vždycky všechny odrovnají. Influencer a moderátor nyní randí s modelkou Andreou Kalousovou (22).

Rodák z Kroměříže se během včerejšího dne na sociální síti pochlubil velmi zajímavou fotkou. Na snímku je zachycen on a jeho bratr Adam. Co je ale na fotce zvláštní, je fakt, že jsou tam oba ještě mladíci. Kazmovi tam může být 17 let a v uších má dokonce i náušnice. Zkrátka typický puberťák.

„Já & můj bratr, rok 2002. Jsem ten hezčí vpravo. 30 kg i s náušnicemi a skvěle padnoucí oblek. Jak vidíte, život není náhoda. Už tenkrát jsem byl #trendsetter,“ je napsáno u jeho fotky. Možná byste ho na snímku jen těžko poznali. Co myslíte? Je si na fotce podobný? Podívejte se do fotogalerie a dejte nám vědět váš názor.

Mohlo by vás zajímat

Další články