Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Monika Štiková koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Jak vypadají rodiče Brandona a Brendy z Beverly Hills 902 10? Jsou to pořád sympaťáci!

Dneska už by si sympatický pár zahrál prarodiče!
Zdroj: Facebook, Wikipedia
+ Další 2 fotografie
Cindy a Jim Walshovi byli nejlepší rodiče, jaké si puberťáci mohli přát. K Brandovi a Brendě byli přísní, ale spravedliví. Kdokoliv z jejich kamarádů u nich našel zastání a v jejich domě mohl zůstat. Navíc to byli neskuteční sympaťáci. Jak vypadají Carol Potter (67) a James Eckhouse (61) dnes?

Pořád vypadají skvěle! Táta Jim přišel o vlasy, ale jeho obličej se po letech od natáčení vůbec nezměnil. Máma Cindy se blíží sedmdesátce a úsměv na její tváři stále zůstává. Má už stříbrné vlasy a vypadá jako sympatická babička.

Naštěstí se nevrhla na žádné plastiky ani vylepšování, protože vypadá prostě úchvatně. Co se herectví týče, tak svou roli starostlivé mámy z Béháčka nikdy nepřekonala. Tu a tam se objeví v epizodě televizního seriálu, ale září i na Broadwayi.

V osobním životě to naopak tak jednoduché neměla. Její první manžel, scénárista Spencer Eastman, zemřel na rakovinu. Za pár let se podruhé vdala a nyní se živí jako terapeutka v Hollywoodu.

Táta Jim po natáčení Beverly Hills nezahálel. Objevil se v populárních seriálech jako Dobrá manželka, Myšlenky zločince nebo Kriminálka Las Vegas. Je ženatý a má dva syny.

Související články

Další články