Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021 Český lev 2021

Nejnovější kauzy

Jak vypadají Černé vdovy v originálu? Tyhle finské krásky vám vyrazí dech! FOTO UVNITŘ

Zdroj: Facebook.com
+ Další 4 fotografie
Černé vdovy
Už dnes diváky čeká druhý díl seriálu Černé vdovy, ve kterém figurují tři nasoptěné manželky v podání Jitky Čvančarové, Jany Plodkové a Lucie Siposové. Námět tohoto komediálního krimi seriálu má své kořeny ve Finsku, kde se v letech 2014 až 2016 odvysílaly hned dvě série.

Seriál Černé vdovy se v originále nazývá “Mustat Lesket” a stejně jako česká verze, i ta originální finská, pojednává o třech kamarádkách, které jsou ve svých životech nešťastné, protože mají za muže zločince. Rozhodnou se o radikální změnu – zavraždí své manžely.

Finský seriál měl na rozdíl od české verze 12 epizod. Černé vdovy budeme vídat na obrazovkách televize Prima po dobu 8 týdnů a máme se na co těšit. Už v dnešním díle se diváci dozví, že jeden z nenáviděných manželů výbuch lodi přežil, což pro tři vdovy může znamenat hrozbu odhalení jejich vražedného plánu.

U nás hrají týrané manželky tři krásky. Smyslná Jitka Čvančarová (40), éterická Jana Plodková (37) a temperamentní Lucia Siposová (38).

V “Mustat Lesket” excelovala finská herečka Pihla Viitala, která získala v roce 2018 cenu za nejlepší herečku ve filmu Na věčné časy, druhou vdovu zahrála Wanda Dubiel, rovněž finská herečka a třetí pomstychtivou manželku ztvárnila krásná Malla Malmivaara, která také získala ocenění za film Na věčné časy, tentokrát v kategorii vedlejší herečka.

Související články

Další články