Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020 Počasí

Nejnovější kauzy

Jak vypadá vztah Veroniky a psychopata Patrika po Výměně? Když zhasly kamery, tak…

Zdroj: repro TV Nova
+ Dalších 28 fotografií
výměna manželek
Středeční Výměna manželek na první pohled nevypadala kdoví jak vyhroceně. Pedanty na úklid jsme v téhle show už zažili a vždycky to byl nějakým způsobem bizár. V tomhle případě se jednalo ale o úplně něco jiného. Veronika, která žije s Patrikem, se až po dlouhé době dopátrala k tomu, že za šíleným puntičkářstvím u jejího přítele stojí vážná choroba, která se musí léčit. Jak vypadá jejich společný život v současné době?

Zpočátku nudná Výměna manželek se postupně pořádně rozjela. Tatínek Patrik se projevil jako neskutečný pedant, který nepustí k domácím pracím vůbec nikoho. Svoji náhradní manželku Marcelu neustále peskoval, a když nebylo přesně na milimetr podle něho, tak bylo ouvej.

Marcela byla opravdu silná žena a vydržela hodně. Ovšem chování Patrika se každým dnem stupňovalo. Nejdříve nesměla prát, vařit a ani uklízet. Nakonec došlo i na hodně ostrou výměnu názorů a drsná Marcela uronila pár slziček.

Snažila se jít na psychicky nemocného Patrika smířlivou cestou a vysvětlit mu, že když si od ní nechá poradit, tak třeba nebude mít bílá trička zašedlá a všechno jejich oblečení nebude páchnout. To ale neměla dělat.

Patrik to samozřejmě opět pochopil po svém a interpretoval to tak, že o nich nebohá Marcela řekla, že jsou špíny. Že není něco v pořádku, si v druhé náhradní rodině uvědomila i mladinká Veronika, která s Patrikem žije.

U osmi očí mu proto dala nůž na krk. Buď se půjde léčit, nebo vezme dítě a odejde od něj. Patrik prosil, jak mohl, že se napraví, ale odbornou pomoc nevyhledá. A jak je to mezi nimi dnes?

„Tím, co tady Páťa prožil, si uvědomil, jaké by bylo žít s někým jiným. Díky tomu si mě začal vážit a pochopil, co všechno doma dělám,“ řekla Nově Veronika po Výměně.

„Patrik neměl svoje soukromí a spousta věcí ho dokázala naštvat. Ve skutečnosti není tak hnusný, jak se projevoval v televizi,“ snaží se omluvit Veronika svého partnera s tím, že to s ním ještě zkusí. Má tenhle vztah vůbec šanci na úspěch?

Související články

Další články