Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Jak vypadá Veronika Kopřivová ráno, než se nalíčí? Tahle fotka vám zvedne sebevědomí!

+ Dalších 72 fotografií
Prostě ráno vstane, vydrhne zuby a nakrémuje obličej. Poté popadne mobilní telefon a udělá si fotečku, a to i přes to, že si dva dny vlasy nečesala! To je životní styl Verunky Kopřivové, která opět zaperlila na Instagramu. Holka Jardy Jágra totiž není zase taková mazlinda, jakou ze sebe dělá na jiných snímcích...

Z Verunky, která na sebe nenanese nějaká ta malovátka, není zase taková kočanda, jak se zdá. Alespoň snímek, který „vyvěsila“ na sociální síti, z ní dělá průměrnou Češku s docela parádní postavou.

„Vstaneš a jdeš, znáte? Já jo. Tohle je tak pět minut poté, co vstanu, vyčištěné zuby, nakrémovaný obličej, hřeben jsem bohužel nenašla (vlasy jsou páteční – /píše v neděli – pozn. red./),“ popisuje snímek největší fanynka hokejistů Floridy. A protože si občas neví rady s tím, který snímek je lepší, poradí se s hokejovým bohem.

„Slunce v obličeji na první fotce dělá svoje, proto jsem fotku nechala tak, jak vznikla. Druhá fotka, kde jsem použila můj oblíbený filtr, se mi taky moc líbila… Tadáá… od toho je tady tahle super novinka na Instagramu. Můžete do jednoho příspěvku vložit více příspěvků, takže končí nesmyslná nerozhodnost, která fotka je lepší🙄, to snad všichni známe, ne? Nebudu už otravovat mého milého ‚poraď, která?‘ (stejně většinou byl pro fotku, která se mi líbila nejmíň),“ popisuje, kdo je její největší rádce ohledně ranních snímků.

A že nemyslí jen na sebe, potvrzuje i to, že se s fanoušky podělí o dalších holčičích věcech. „Často se mě ptáte na obočí, snažím se chodit aspoň 1× za měsíc do Benefit Brow bar, vydrží mi to nabarvené cca 14 dní, a co mažu na obličej? EA 8hour cream nebo coconut oil, který používám snad na vše (vlasy, tělo, obličej, zuby, vaření, pečení). Vy, co se ptáte na ostatní věci, jako je jídlo, cvičení, kosmetika, nehty, vlasy, recepty, bla bla, jednou taky odpovím, slibuji, jen na to nemám prostě čas, který bych si představovala,“ dodala Verča.

Lehce infantilní princezna Jardy Jágra nemá na své fanoušky moc času. No to se dá samozřejmě pochopit. Verčo, my ti poradíme, jak to zvládnout. Méně fotit, méně otravovat Jardu s výběrem fotek a uvidíš, kolik času pro fanoušky dychtících po tvých radách budeš najednou mít. A to se vyplatí!

Na to, jak Verča vypadá po probuzení – tedy jen co si vyčistí zuby a nakrémuje tvář – na to se podívejte do galerie. Ano, tohle je skutečně Jardova holka…

Související články

Další články