Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Seriál Most!

Nejnovější kauzy

Jak vypadá ve skutečnosti zadeček Alessandry Ambrosio? Tentokrát jí Photoshop nepomůže!

Rozdíl je opravdu obrovský.
+ Další 2 fotografie
Alessandra Ambrosio (34) je známá svým dokonalým vzhledem. Jenže po těchto fotografiích, které jako jedny z mála neprošly silnou úpravou pomocí Photoshopu, se musíme ptát: Jak je to s ní ve skutečnosti?

Brazilská topmodelka si na image velice potrpí. Proto fanoušky tolik překvapilo, když před časem zveřejnila na Instagramu fotografii bez make-upu.

Tehdy všichni komentující svorně tvrdili, jak přirozená krása je skvělá věc a že jí to takhle sluší úplně nejvíce. Snímek, na kterém má sexy rozcuchané kadeře a smyslný pohled, měl zkrátka obrovský úspěch.

Nyní se ale ti samí fanoušci ptají. Lhala nám? Co má tohle znamenat? Bylo to tehdy skutečně bez make-upu, nebo fotografii také někdo upravil?

Několik snímků Alessandry, která si užívala slunného dne na střeše hotelu v Rio de Janeiru, mělo na její image daleko větší dopad, než by si Brazilka přála.

Na 34 let vypadá Ambrosio jistě skvěle, ale zradu, kterou její věrní fanoušci nyní cítí, dokážeme pochopit.

V naší galerii se můžete sami přesvědčit, jaký je rozdíl mezi retušovanou a skutečně neretušovanou modelkou.

Mohlo by vás zajímat

Další články