Trendy
válka na Ukrajině Survivor 2024 Iveta Bartošová Survivor 2024 - aktuálně

Jak vypadá v obličeji nejmladší kulturista Británie? Tohle tělo je malého kluka!

Jak vypadá v obličeji nejmladší kulturista Británie? Tohle tělo je malého kluka!
Zdroj: facebook.com

Jmenuje se Cosmo Taylor, je mu čtrnáct let a bydlí v posilovně

Teenager začal posilovat v jedenácti letech. Vzorem pro něj odmalička byl jeho otec Andrew (47), který je také kulturistou. Mimo to je trenérem svého syna. Ani ženy v rodině Taylorů nezůstávají pozadu Sportem a posilovnou žije také Cosmova sestra, která se věnuje vzpírání, za které získala zlatou medaili.

Rodinu podporuje samozřejmě i maminka Florence (50). Ta je na svého syna velmi hrdá a má také proč. Cosmo skončil na celostátní soutěži v Aberdeenu třetí. A to přesto, že je dva roky pod minimálním věkem!

"Můj táta je kulturista a je mou inspirací. Od chvíle, kdy jsem byl malý kluk, všechno, co jsem chtěl, bylo stát na tomhle jevišti." Hlásil po soutěži hrdě malý kulturista. "Táta mě povzbuzoval na každém kroku při mé cestě - je to můj trenér, parťák do posilovny i kamarád," pokračoval.

"Mým kamarádům ve škole se svaly, které mám, líbí. Většina z nich zatím do posilovny ale chodit nezačala. A také někteří z mých mužských učitelů se smějí a říkají, že by chtěli mít tělo jako já." dodal pro server Daily Mirror Cosmo.

Jsme zvědaví, jak to s nadšencem do kulturistiky dopadne. A na jeho fotografie ukazující, jak bude vypadat za 5 let, ještě víc.

Filip Turek se tvrdě opřel do Fialy: ODS zradila svoje voliče a on je toho absolutní příklad

Související články

Další články

Nejnovější kauzy