Jmenuje se Cosmo Taylor, je mu čtrnáct let a bydlí v posilovně.

Teenager začal posilovat v jedenácti letech. Vzorem pro něj odmalička byl jeho otec Andrew (47), který je také kulturistou. Mimo to je trenérem svého syna. Ani ženy v rodině Taylorů nezůstávají pozadu. Sportem a posilovnou žije také Cosmova sestra, která se věnuje vzpírání, za které získala zlatou medaili.

Rodinu podporuje samozřejmě i maminka Florence (50). Ta je na svého syna velmi hrdá a má také proč. Cosmo skončil na celostátní soutěži v Aberdeenu třetí. A to přesto, že je dva roky pod minimálním věkem!

„Můj táta je kulturista a je mou inspirací. Od chvíle, kdy jsem byl malý kluk, všechno, co jsem chtěl, bylo stát na tomhle jevišti.“ Hlásil po soutěži hrdě malý kulturista. „Táta mě povzbuzoval na každém kroku při mé cestě – je to můj trenér, parťák do posilovny i kamarád,“ pokračoval.

„Mým kamarádům ve škole se svaly, které mám, líbí. Většina z nich zatím do posilovny ale chodit nezačala. A také někteří z mých mužských učitelů se smějí a říkají, že by chtěli mít tělo jako já.“ dodal pro server Daily Mirror Cosmo.

Jsme zvědaví, jak to s nadšencem do kulturistiky dopadne. A na jeho fotografie ukazující, jak bude vypadat za 5 let, ještě víc.