Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) StarDance 2019 Extra Host (pořad) sametová revoluce

Nejnovější kauzy

Jak vypadá sexy rusovláska z reklamy na banku, když si sundá oblečení? Máme 7 sexy fotek téhle řecké dračice!

Ať má na sobě šaty nebo bikiny, Erica je pěkná kočka.
+ Dalších 5 fotografií
Krásnou osudovou rusovlásku známe z televize i plakátů. Kdo je vlastně žena, po které touží osamělý saxofonista z reklamy na banku? Není to Češka, ale pohledná Řekyně! Její jméno je Erica Bigiou a momentálně žije v Londýně.

Erica toho sice v reklamě moc nenamluví, jinak se profesně docela činí! Je to zdatná tanečnice a žádná krkolomná pozice ani vysoký výskok jí nejsou cizí. Díky svému uhrančivému pohledu a perfektnímu tělu řecké bohyně získává kšefty jako modelka a nedávno se vrhla i na herectví.

Zatím hrála v kratších filmech, ale třeba jí reklama pomůže nastartovat větší kariéru. Ve spotech vysílaných v televizích si zahrála hotovou femme fatale, které podlehne soukromý detektiv a saxofonista Artur. Toho pro změnu ztvárnil španělský herec Victor Solé a český hlas mu propůjčil Michal Dlouhý.

V reklamě má na sobě Erica sexy dlouhé šaty, ale my jsme vypátrali fotky, na kterých toho má výrazně méně. Vzhůru do galerie!

Mohlo by vás zajímat

Další články