Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020 finále MasterChef 2020

Nejnovější kauzy

Jak vypadá po letech lamač ženských srdcí Reno Raines? Je z něj už dědeček!

Vzpomínáte na rebela a drsňáka ze seriálu Odpadlík? Byl to krasavec, ale
co dnes?
Zdroj: profimedia.cz
+ Další fotografie
Od první klapky legendárního seriálu Odpadlík, kde jezdil na motorce krasavec a rebel Reno Raines, uběhlo třiadvacet let! Jak je prožil hlavní hrdina ve své osobním životě? Hodně se ženil, rozváděl, plodil děti a podstupoval plastiky.

Lorenzo Lamas (56) pochází ze slavné umělecké rodiny. Otcem je argentinský herec Fernando Lamas a matkou poloviční Norka Arlene Dahl, která byla ženou Lexe Barkera alias Old Shatterhanda.

Narodil 20. ledna 1958 v Los Angeles a už v deseti letech si s otcem zahrál ve westernu 100 pušek.

První větší role se dočkal v roce 1978 v muzikálu Pomáda. Vrcholem jeho kariéry se stal seriál Odpadlík, který se začal vysílat v roce 1992, celkem vzniklo 110 epizod. Všichni si pamatujeme dobu, kdy jsme slintající seděli u obrazovek a pozorovali Reno Rainese/Vincenta Blacka projíždět se západem slunce za zády pouštní krajinou.

Po Odpadlíkovi už nic pořádného nepřišlo. Lorenzo se dodnes objevuje převážně v béčkových filmech. Nejvíce pozornosti kolem jeho osoby je také kvůli plastickým operacím, které neustále podstupuje, a potom velmi divokému soukromému životu.

Byl pětkrát ženatý, má hromadu dětí s několika ženami, některé si vzal, jiné ne. A v roce 2011 se stal díky své nejstarší dceři (která byla v té době starší než jeho tehdejší žena) dědečkem.

Dobře se mu podařilo se prosadit jako moderátor různých televizních reality show.

Související články

Další články