Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Jak vypadá manželka kuchaře Ridiho po zákeřné rakovině? Přišla o prs a zakulatila se

Emanuele má podporu nejen v Janě, ale i v synovi.
Zdroj: Profimedia.cz
Italský kuchař Emanuele Ridi (41) momentálně bojuje v taneční soutěži StarDance, co mu síly stačí, ale není to tak dávno, kdy by na to neměl ani pomyšlení. Jeho žena Jana (39) bojovala s rakovinou prsu. Teď manželovi fandí, ale zákeřná nemoc se přeci na ní jen podepsala.

Před pěti lety se dozvěděla krutý ortel – má rakovinu prsu. Od té doby začal nelítostný boj, který sympatická Jana nakonec vyhrála. Ale na jejím těle nemoc zanechala opravdu viditelné následky. Nejenže má po hormonální léčbě deset kilo nahoře, ale ještě k tomu přišla o prs.

I kvůli smrtelné hrozbě málem její manželství s Emanuelem skončilo rozvodem. Manželé se s nebývalou situací neuměli vypořádat, ale nakonec přeci jen zvítězila láska a známý kuchař byl své ženě tou největší oporou. Ta se mu to teď snaží vracet při StarDance, kdy nechybí na žádném finálovém večeru.

Je na ní vidět, že je jí nepříjemné, že tolik nabrala. Ale co ji těší, že má opět nové trojky, které si nechala vymodelovat poté, co o jeden prs kvůli rakovině přišla. Jen je radši stahuje do korzetu, aby vypadaly opravdově. A i když má nějaké to kilo navíc, tak stejně jí to sluší.

Nepoznali byste, jakým peklem si musela projít. A aby ukázala, že život opravdu dost přehodnotila, tak si změnila blond vlasy na zrzavé.

Související články

Další články