Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Nela Slováková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Jak vypadá dcera Xeny? Je to celá maminka Lucy Lawless, akorát 3× širší!

Daisy je v obličeji kopií své mámy! Jinde už tolik ne…
Zdroj: Pinterest
+ Další fotografie
Když Lucy Lawless poprvé otěhotněla, bylo jí pouhých 19 let. Jejím vyvoleným byl Garth Lawless, ale manželství nevydrželo. V roce 1995, ještě před natáčením Xeny, se rozvedli. Ze vztahu má Lucy dceru Diasy, které je dnes 29 let.

Lucy Lawless je dohromady trojnásobná máma. Z prvního manželství má dceru, z druhého pak dva kluky. Díky dceři Daisy má ale na světě svůj dokonalý klon. Alespoň co se obličeje týče.

V tomhle případě totiž jablko spadlo trošku dál od stromu. Lucy miluje bojová umění, umí perfektně zacházet s mečem a jezdí na koni. Její dcera ale vypadá, že ji žádný sport nikdy moc nezaujal. V obličeji je kopií své matky, ale co se váhy týče, tak je snad třikrát prostorově výraznější.

Prostě je to taková baculka, i když úsměv má krásný. Ale třeba se k tomu sportu jednou dostane. I když to ježdění na koni by radši mohla vynechat. Pro oře by to nedopadlo moc dobře.

Související články

Další články