Trendy
Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci Oktagon 54 válka na Ukrajině Survivor 2024

Jak vypadá dcera Šimona Pláničky? Kamila Kikinčuková se ve všem potatila

Pavel Kikinčuk a Kamila Kikinčuková si spolu zahráli v Ordinaci v růžové zahradě 2.
Zdroj: Se souhlasem TV Nova
+ Další 4 fotografie
dcera

Kdo by neznal Šimona Pláničku z kultovního snímku Slunce, seno, jahody. Od role, kterou sehrál Pavel Kikinčuk, už uběhla řada let a za tu dobu se herec zapsal do srdcí diváků i jinými postavami. Spolu se svou dcerou Kamilou, která dnes slaví 34. narozeniny, si například zahráli v Ordinaci v růžové zahradě. Herečce se daří nejen v práci, ale i v soukromí. Před časem naší redakci prozradila její maminka, že i Kamila je už dvojnásobnou maminkou a prý přímo ukázkovou. 

Herečka Kamila Kikinčuková je nejvíce známá díky svému otci Pavlu Kikinčukovi. Ten v srdcích mnoha žen zůstane navždy Šimonem Pláničkou z Troškovy komedie. "Už ani nevím, kdy poprvé a kolikrát jsem Slunce, seno, jahody viděla. Líbí se mi tam. Byl jsi frajer, táto. Teď máš méně vlasů. Ale jinak jsi stejný," řekla pro iDnes na adresu svého táty jeho dcera Kamila, která se vydala v otcových stopách.

Společně s tátou, kterému jako by z oka vypadla, si zahrála například v seriálu Ordinace v růžové zahradě, kde ztvárnila zdravotní sestřičku Stelu. Objevila se i ve Špindlu, Gymplu a spolu s rodiči ji diváci mohli vidět v Babovřeskách.

Dvojnásobná maminka

Od televize si však dala pauzu a věnuje se svým dětem. "Jsem podruhé šťastnou babičkou. Kamila má kluka Jindříška, který 18. října oslavil třetí rok, a 12. září přivedla na svět dceru Marušku," řekla v roce 2021 Jindřiška Kikinčuková. "Pořád vypadá velmi mladě, pořád je velmi štíhlá a je to úžasná maminka. Jsem moc ráda, že je tak příkladná matka. Zeť je moc fajnový kluk, prodává kuchyňské linky, tetuje a je velmi kreativní," pochlubila se hrdá babička.

Sama Kamila svou rodinu občas sdílí i na svém Instagramu. Na herectví úplně nezanevřela, jen kamery vyměnila za prkna, co znamenají svět. Vidět ji můžete jak v legendární Ypsilonce, třeba ve hře Sežeňte Mozarta!, tak i v Plutu.

Natálka Jirásková se definitivně odstřihla od rodičů. Nepotřebuje mou finanční podporu, vydělá si sama, pochlubila se Kubelková

Související články

Další články

Nejnovější kauzy