Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Victoria Velvet Survivor 2024 - aktuálně

Jak vyhnat zlou energii z vašeho domova? Víme, co musíte určitě udělat

Naštvaná žena a domov.
Zdroj: profimedia.cz
Předchozí Další
Domov a vy
Ať už člověk vstoupí kamkoliv, bezprostředně vnímá určitý pocit. Někde se cítíte velmi dobře, příjemně, pohodlně, zkrátka jako doma, a jinde cítíte napětí, stísněnost nebo ponurost, což nás vybízí k co nejrychlejšímu odchodu. Stejné vibrace však nemá pouze cizí prostor, ale i váš vlastní domov. Pokud chcete, aby váš domov působil pozitivně, je důležité o tuto energii pečovat. V našem článku vám poradíme, jak očistit svůj domov od negativní energie.

Zbavení se nepotřebného

Negativní energie v domě má vždy zcela jasný původ. Může ji způsobovat určitá osoba, věc, ale může být i následkem nepříjemného konfliktu z minulosti. Za špatnou energii mohou i předchozí majitelé bydlení a mnohdy také i nemoci, které v domě panují. Od negativních energií vám může pomoci jednoduše starý dobrý úklid. Důkladným protříděním starých věcí a zbavením se všeho nefunkčního dochází nejen k hmotnému pročištění, ale dochází i k duševní očistě.

TIP NA ÚKLID: Vše důkladně otřete a vytřete vodou se šalvějí a solí. Sůl je mocný pomocník, a když ji v domě rozsypete, není to nikdy nic špatného, ale naopak. Obzvlášť pokud ji vysypete v místnostech, kde jste se pohádali. Sůl místnost zneutralizuje. Když ji nakonec vysajete, napětí odezní. Možná vás to nenapadlo, ale negativní vibrace domova může rozbít i hlasité ozvučení. Vůbec nejlepší jsou hluboké zvuky. V neposlední řadě nezapomeňte ani na uspořádání nábytku v bytě. Čím více je prostor otevřený, tím méně negativní energie v něm má šanci setrvat.

Očista pomocí kamenů

Váš domov od špatných energií můžete očistit hned několika způsoby. Jasné je však jedno, čím víc jich použijete, tím bude celý proces rychlejší a efektivnější. Pomoci vám v tom mohou kupříkladu drahé kameny, jako jsou křišťál (čistí a nabíjí prostor pozitivní energií), citrín (do domu přináší prosperitu a hojnost), hematit (posiluje pozitivní energii a chrání prostor proti všem negativním vibracím) anebo růženín (který navozuje klid, mír a lásku).

Vymalujte si podle sebe

Nezapomínejte na barvy ve vašich obydlích a místnostech, kde přebýváte. Ne vždy se dá vše vymalovat na slunečné barvy či barvy prospěšné vašemu zdraví. Ale květiny, dekorace, ubrousky, drobné doplňky, to vše přináší nějakou vibraci do vašeho domova. Především se držte barev, které vnímáte jako pozitivní, které se vám líbí a máte je rádi.

Bandurko odkryl nejdrsnější hádku Survivoru: Šílený řev, nevěděli jsme, o co jde, vzpomíná

Související články

Další články

Nejnovější kauzy