Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Jak vlastně souloží morbidně obézní lidé? Tady je 5 jejich tučných vychytávek!

I obézní žena může být krásná.
Zdroj: youtube.com
+ Další 3 fotografie
I tlustí lidé chtějí lásku a trochu toho doteku. A mají na to právo! Jenomže když máte na břichu obrovský špek, je styk poněkud náročnější a vy musíte být v posteli (a nejen tam) pěkně vynalézaví. Jaké vychytávky si tlouštíci mezi sebou předávají na internetu?

I s pár desítkami kil navíc lze zvládnout příjemný sex. Jak to tedy chodí?

1. Polštáře

Teď nemyslíme tukové polštáře, ale ty normální. Ženy si jimi můžou vypodložit problematické partie, aby se přiblížily k penisu partnera. Takže třeba polštář pod bederní páteří je u misionářské polohy velký pomocník!

2. Držení si kolen u hrudníku

Také výhodná vychytávka u misionáře. Žena tím usnadní cestu partnerovi ke kýžené oblasti. Pokud si neudrží kolena sama, může si pod ně prostrčit ručník a ten držet za oba okraje.

3. Nepokoušet se o polohu z boku

Už takhle je pro obézní lidi sex náročný a není potřeba si ho ještě zhoršovat a srážet sebevědomí. „Můj zadek je zkrátka příliš velký. I kdyby měl můj přítel gigantický penis, do mé vagíny se k této pozici nedostane,“ popisuje autorka zahraničního blogu, která se tématu závažně věnuje.

4. Odhrnout špeky se vyplatí!

„Raději si nejdřív posunu tuk na stehnech, abych se lépe dostala k partnerovi. Pak si nazvednu špeky na břiše a kroužím kolem penisu partnera tak dlouho, dokud není býk ve stáji,“ popisuje obrazně blogerka s přezdívkou msvaginascience polohu na koníčka. Ta zároveň doporučuje mužům, aby si dali pod zadek také polštář a jejich penis se tak posune o pár centimetrů nahoru. Partnerce to tak usnadní nasednutí.

5. Asistence vítána

„Moje obézní kamarádka se mi přiznala, že je v 21 letech pořád panna. Chtěla to změnit a já jí k narozeninám objednala gigola,“ píše uživatelka Stacey889 na síti Reddit. „Jenomže pak mi ubrečená volala, že nemohla ani roztáhnout nohy. Tak jsem za ní přijela a nohy jí držela, dokud všechno neproběhlo,“ uzavírá. No, není nad to mít nejlepší kámošku.

Související články

Další články