Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Jak ve Varech poznat největšího fandu: 4 typičtí návštěvníci, které na festivalu potkáte

Zdroj: eXtra.cz
+ Dalších 5 fotografií
Festival ve Varech
Karlovarský festival je v plném proudu a příznivci filmů i fanoušků celebrit se to v lázeňském městě jenom hemží. A jako každý rok, i letos se jich na největší filmový svátek slétlo několik druhů. Jak je od sebe rozpoznat? Přinášíme přehled 4 nejtypičtějších!

Festival v Karlových Varech je samozřejmě o filmech, ale i hvězdách a společenských událostech. Tisíce lidí se každoročně do lázeňského města vypraví, aby si kus z obojího užili. Každý dává přednost něčemu jinému a už na první pohled ho lze zařadit do jedné z léty prověřených kategorií!

Největší festivalový fanoušek

Ještě před příjezdem do Karlových Varů si pořídí program a přijede už v kšiltovce a tričku s logem festivalu. Jakmile zakotví v hotelu, okamžitě vyrazí pěšky přes kolonádu do hotelu Thermal, kde si pořídí všechny další propagační předměty. S festivalovou visačkou, která ho opravňuje ke vstupu do kinosálů, pak chodí i do restaurace na druhém konci města a možná i spát. A až to za týden celé skončí, dalších 358 se těší na příští ročník. Bez Jirky Bartošky (72) a těchto fandů byl Karlovy Vary nebyly tím, čím jsou.

Lovec celebrit

Přijel jenom proto, aby ulovil co nejvíc selfíček a podpisů celebrit. Jakýchkoliv, nejenom těch, které má doopravdy v oblibě. Pozná se podle podpisového deníku, jenž s sebou neustále vláčí. A občas má i mobil na klíčence, aby ho nemusel zdlouhavě vytahovat z kapsy, když zmerčí objekt své sběratelské touhy. Snaží se vlámat do Becher's Baru, aby se vyfotil s Jiřím Bartoškou a Aňou Geislerovou (43), a nezdráhá se u toho vydávat za novináře. O všem samozřejmě nezapomíná referovat na Instagramu a Facebooku. Někdy i na Twitteru.

Ochmelka

Alkoholem se posilnil hned, jakmile v Karlových Varech vybalil kufry. A hladinku si udržuje nejlépe od rána do večera, aby nikdy nevystřízlivěl a nemusel se popasovat s podlou kocovinou. Ochmelka přijel na festival jenom pařit a ani netuší, že se na něm promítají i nějaké filmy. Tuší však, kdo je to Bartoška a rád by si dal panáka i s ním. Když se mu povede v alkoholovém oparu vloudit se do přízně nějaké celebrity, sice si to v tu chvíli neuvědomí, ale pak se bude moct pochlubit v hospodě nebo baru. Při odjezdu šíleně trpí, protože kocovina po týdnu mejdanů musí být pekelná.

Sběratel suvenýrů

Má ledacos společného s největším festivalovým fandou. Místo propagačních předmětů sbírá klasické suvenýry. Do Karlových Varů se sice přijel podívat na pár filmů a pak drinků, ale zajímá ho i město samotné. Mimo kinosály se chová jako zběsilý turista a pořizuje jednu zbytečnou cetku za druhou. Doma si pak vyskládá 8 lázeňských hrnečků k 64 již zakoupeným a těší se, až mu jich za rok přibude dalších deset.

Související články

Další články