Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Svatba na první pohled Počasí

Nejnovější kauzy

Jak ve skutečnosti vypadají a žijí hlavní hvězdy ze seriálu The Originals? Jsou ještě víc sexy!

Joseph a Daniel jsou přátelé i v soukromí.
Zdroj: profimedia.cz
+ Další 3 fotografie
The Originals jsou spin-offem Upířích deníků a premiéru měl seriál na podzim 2013. Z Upířích deníků se do něj přesunuly některé hlavní hvězdy. Celá rodina tzv. Originálních, tedy trojice původních upírů – sourozenců Mikaelsonových: Klaus (Joseph Morgan), Elijah (Daniel Gillies) a Rebeka (Claire Holt), která ze seriálu v roce 2014 odešla z důvodu pracovního vytížení a nedostatku času na rodinu. Seriál získal hned několik cen a my se pojďme podívat do soukromí jeho hlavních hvězd.

Koho to pořád baví, to je samý Leonardo DiCaprio, Zac Efron a pořád dokola ty samé tváře. Přitom v celosvětově úspěšných seriálech se objeví sem tam opravdu výjimečný herecký talent, který stojí za povšimnutí, ale protože to není „profláknutý ksicht“, nikoho nezajímá.

A právě to je případ opravdu extrémně talentovaného herce Josepha Morgena (33). Herec je známý především tím, že dokáže perfektně napodobit anglický, americký i australský přízvuk v anglickém jazyce. V loňském roce se mu obzvláště dařilo, získal cenu na People's Choice Awards za nejoblíbenějšího herce v nových seriálech. Svoji roli Klause v seriálu The Originals hraje dokonale a jeho anglický přízvuk je naprostá bomba!

A bohužel, dámy, Joseph je ženatý, jeho manželkou je Persia White (aka Abby Bennet, matka Bonnie).

Joseph se objevil ve filmech Alexander Veliký s Angelinou Jolie a Anthonym Hopkinsem jako Philotas nebo ve filmech Pan Osamělý, Ben Hur, Válka Bohů či Angels Crest.

Společně s Josephem září v seriálu další talent Daniel Gillies, který ztvárňuje Elijaha Mikaelsona.

Daniel je původem Kanaďan. Vyrůstal ale na Novém Zélandu, kde chodil také do školy. Objevil se ve filmu Spider-Man 2 v roli Johna Jamesona. Je ženatý s herečkou Rachael Leigh Cook. V roce 2013 se mu narodila dcera Charlotte Easton Gillies.

A co vy? Kterého máte raději, vždy spravedlivého Elijaha, nebo neurotického Niklause?

Související články

Další články