Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Tomáš z Brna

Nejnovější kauzy

Jak vás zničí heroin během pouhého roku? Ze vzorné matky je tahle troska!

Zdroj: reprofoto youtube.com
+ Další fotografie
Příběh 34leté Carrie slouží jako opravdu důrazné varování před jakýmkoliv užíváním heroinu. Během pouhých dvanácti měsíců z ní totiž dokázal udělat naprostou fyzickou i psychickou trosku.

Matka dvou dětí se objevila v televizním pořadu The Jeremy Kyle Show, protože měla pocit, že jí sestra neprávem upírá právo na setkání s potomky. Jenže během několika minut se ukázalo, jak to vlastně je

Její sestra Lea (29) ukázala v pořadu jen rok starou fotografii a všichni diváci byli v šoku Nemohli uvěřit, že jde skutečně o jednu a tu samou ženu. Heroin a crack ji naprosto změnily.

"Její tělo se doslova rozpadá. Zorničky se už kvůli drogám ani nedokážou rozšířit. Její dýchání je otřesné a v hrdle má dokonce zaseklý kus heroinu, kvůli kterému jí krk zevnitř hnije. Její střeva přestala fungovat, je stále nafouknutá a vypadá jako v šestém měsíci těhotenství. Opravdu se bojím, že je jednu injekci od smrti," uvedl lékař Carrie.

Její závislost je o to překvapivější, že bratr obou sester zemřel na předávkování drogami.

"Jen bych chtěla, aby sis dala život do pořádku a dostala zpět dvě děti. Chci zpátky svou dceru," řekla v emotivním projevu matka.

Moderátor Jeremy Kyle posléze nabídl závislé ženě zaplacený pobyt na odvykačce za podmínky, že se rodině omluví a poděkuje jim za vše, co pro ni udělali.

"Děkuju, děkuju, že jste mě zachránili," řekla nakonec Carrie rodině i Jeremymu a odjíždí do léčebny. Jak její příběh dopadne, je ve hvězdách. Je ale jisté, že slouží jako odstrašující případ pro všechny, kteří by snad chtěli vyzkoušet heroin

Související články

Další články