Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy StarDance 2018 Extra Focus Pohřeb Jana Kočky Týnuš Třešničková

Nejnovější kauzy

Jak vás zničí heroin během pouhého roku? Ze vzorné matky je tahle troska!

Carrie se během jednoho roku změnila k nepoznání.
+ dalších 1 fotografií
Příběh 34leté Carrie slouží jako opravdu důrazné varování před jakýmkoliv užíváním heroinu. Během pouhých dvanácti měsíců z ní totiž dokázal udělat naprostou fyzickou i psychickou trosku.

Matka dvou dětí se objevila v televizním pořadu The Jeremy Kyle Show, protože měla pocit, že jí sestra neprávem upírá právo na setkání s potomky. Jenže během několika minut se ukázalo, jak to vlastně je.

Její sestra Lea (29) ukázala v pořadu jen rok starou fotografii a všichni diváci byli v šoku. Nemohli uvěřit, že jde skutečně o jednu a tu samou ženu. Heroin a crack ji naprosto změnily.

„Její tělo se doslova rozpadá. Zorničky se už kvůli drogám ani nedokážou rozšířit. Její dýchání je otřesné a v hrdle má dokonce zaseklý kus heroinu, kvůli kterému jí krk zevnitř hnije. Její střeva přestala fungovat, je stále nafouknutá a vypadá jako v šestém měsíci těhotenství. Opravdu se bojím, že je jednu injekci od smrti,“ uvedl lékař Carrie.

Její závislost je o to překvapivější, že bratr obou sester zemřel na předávkování drogami.

„Jen bych chtěla, aby sis dala život do pořádku a dostala zpět dvě děti. Chci zpátky svou dceru,“ řekla v emotivním projevu matka.

Moderátor Jeremy Kyle posléze nabídl závislé ženě zaplacený pobyt na odvykačce za podmínky, že se rodině omluví a poděkuje jim za vše, co pro ni udělali.

„Děkuju, děkuju, že jste mě zachránili,“ řekla nakonec Carrie rodině i Jeremymu a odjíždí do léčebny. Jak její příběh dopadne, je ve hvězdách. Je ale jisté, že slouží jako odstrašující případ pro všechny, kteří by snad chtěli vyzkoušet heroin.

Mohlo by vás zajímat

Další články