Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Nela Slováková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Jak vás požádá o ruku? Napoví to jeho znamení zvěrokruhu

Zdroj: archiv
+ Další 3 fotografie
Žádost o ruku je snad jedním z nejdůležitějších okamžiků nejen pro muže, ale i pro ženy. Pánové však mají jednu nevýhodu a to je ta, že neví, jaký to bude mít následek. Některá znamení se uchýlí k vskutku originálním činům, jak vyznat své drahé lásku, další to vnímají jako klasiku, kterou musíte mít naplánovanou do posledního puntíku. Jak je na tom váš muž? Hvězdy vědí, jak vás jednou požádá o ruku!

BERAN (21. 3. až 20. 4.) Beran má rád klasiku. Nečekejte tedy žádná okázalá světýlka a holubice. Jednou prostě při procházce v parku poklekne a vytasí na vás prsten po babičce.

BÝK (21. 4. až 21. 5.) Zato Býk, ten má rád, když se může předvést! Dlouhou dobu bude shánět prstýnek a projde všechna zlatnictví ve městě. Nakonec dostanete prsten přesně na míru a pořádně blištivý. A kde že vás požádá? No přeci v romantické Paříži, kterou má zabookovanou již teď!

BLÍŽENCI (22. 5. až 21. 6.) Blíženec je osoba dvojí povahy. Je tedy pravděpodobné, že vás požádá o ruku hned dvakrát. Nejdříve spontánně v baru při sklenici vína, podruhé už důstojněji. Klekne si jako princ z pohádky a požádá vás o ruku jako pravý gentleman.

RAK (22. 6. až 22. 7.) Rak je cíťa už od narození. Je pro něj důležité teplo domova i výběr partnerky. Své životní rozhodnutí udělá na místě, kde jste se poprvé seznámili. Bude to romantika jako řemen.

LEV (23. 7. až 22. 8.) Lev je rád středem pozornosti a vždy musí ukázat, že na to prostě má. Svolá všechny vaše přátele a při doprovodu celé filharmonie se vás zeptá, zda budete jeho ženou.

PANNA (23. 8. až 22. 9.) Muži ve znamení Panny jsou celkem kritičtí. Pokud vás tedy vůbec požádá o ruku, gratulujeme. Pravděpodobně to však nikdy neudělá a vy zůstanete na ocet.

VÁHY (23. 9. až 23. 10.) Váhy budou mít trochu problém se rozhoupat k takto důležitému kroku. Jakmile se však rozhodnou, budete na tento moment vzpomínat celý život. Bude to nádherný okamžik a vy budete dojetím plakat ještě pár hodin.

ŠTÍR (24. 10. až 22. 11.) Muži ve znamení Štíra jsou velmi vášniví a temperamentní a taková bude i jejich žádost o ruku. Pustí hudbu a při pohybu vám nejen vyznají lásku. Vaše žádost skončí divokým sexem.

STŘELEC (23. 11. až 21. 12.) Střelec si na žádnou romantiku nepotrpí, takže pokud jste romantičky, raději si najděte někoho jiného. Prostě se vás jednoho dne při spěchu do práce zeptají, zda byste se už neměli vzít a basta. Je to zkrátka praktik.

KOZOROH (22. 12. až 20. 1.) Ženy, které mají partnera ve znamení Kozoroha nezažijí žádné terno. Kozoroh si nejdříve s vámi udělá dítě a pokud budete dobrá matka, vezme si vás. Pokud ne, půjde klidně o dům dál a vás nechá samotnou i s dítětem.

VODNÁŘ (21. 1. až 20. 2.) Vodnář miluje vše neotřelé a originální. Pokud dostanete k narozeninám let balónem, můžete si být jistá, že vás ve vzduchu požádá i o ruku. Bude to prostě vzhůru do oblak!

RYBY (21. 2. – 20. 3.) Ryby budou několik dní před tím, než se odhodlají vás požádat, velmi nervózní. Podle toho můžete zjistit, kdy to asi bude. Koupí vám obrovskou kytici růží a navíc ještě připraví lahodnou snídani do postele. Toto by si přála každá žena!

Související články

Další články