Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Počasí Extra Host (pořad) MasterChef Česko 2020 SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Jak udělat ženu šťastnou? Stačí, aby byla zdravá, krásná, vitální a hlavně najedená!

Tipy na dárky
Přemýšlíte, čím udělat při letošních Vánocích ženu šťastnou? Přinášíme vám tipy, jak tento úkol pojmout komplexně a vlastně jí splnit všechna přání. Každá žena si přeje být hlavně zdravá, krásná, pružná a spokojená. Čím jí tyto pocity můžete navodit a pod stromečkem zabodovat?

Není dárek jako dárek. Nikoho už nebaví dostávat každý rok nudné a neoriginální pozornosti, kterých můžete na každém kroku vidět desítky. Než někomu budete chtít udělat pod stromečkem radost, přemýšlejte, co dotyčného baví, jaký je jeho zdravotní stav nebo po čem touží a nemůže si to dovolit. Vždyť Vánoce jsou přeci o tom plnit si i ta nejtajnější přání!

Zdraví je základ

Dnes téměř každý dává přednost přírodním produktům před těmi chemickými. Natož, když se jedná o doplněk stravy, který má blahodárné účinky na celý organismus. O česneku se ne nadarmo říká, že se jedná o přírodní antibiotikum, zabijáka chorob a velmi zdravou zeleninu. Zároveň má tato potravina kromě zmíněných předností i další, kterými jsou normální činnost srdce a cévní soustavy a udržení normální hladiny cholesterolu v krvi. Doplněk stravy Allivictus, který je vyroben z převážné většiny z česneku má i to, že po požití tinktury už za pár minut není nic z dechu cítit a vy se tam nemusíte bát užívat i ve společnosti.

Krása potěší

Neexistuje snad žena, která si nepřeje být krásná. Nyní toho může dosáhnout pomocí malého čistícího kartáčku na pleť FOREO LUNA mini, který díky technologii T-Sonic přenáší pulzy rychlostí až 8000 a tím vyčistí póry z 99.5 % od špíny a mastnoty a z 98.5 % od zbytků make-upu. Práce s kartáčkem FOREO LUNA mini je pětatřicetkrát hygieničtější než se sonickými kartáčky s nylonovými štětinami. Jen jednou minutou péče dvakrát denně docílíte dokonalého odstranění nedostatků pleti způsobených nečistotami. Při pravidelném používání bude vaše pleť jasnější a zářivější.

Ideální pro sporťačky

FlexiMed kombinuje hned 8 jedinečných látek s dlouhodobě zdokumentovaným účinkem na zdraví pohybového aparátu. Základem jsou látky zaměřené přímo na klouby, tedy glukosamin, kolagen typu II a vitamín C, který pomáhá udržovat samotnou tvorbu kolagenu pro zdravé chrupavky, cévy a kosti.

Bez vrásek i stařeckých skvrn

V posledních letech se u nás rozmohl trend v podobě užívání kyseliny hyaluronové, která bojuje proti vráskám, suché pokožce, stařeckým skvrnám a dalším nepříjemnostem, které způsobuje nedostatečné hydratování organismu. Přípravek HYALURON 5 BODYBE ELIXIR hydratuje pokožku, tkáně a celý organismus směrem zevnitř ven. Roztok se lépe a rychleji vstřebává než pevné formy, proto má Hyaluron takové účinky. Vsaďte tedy i vy na nejčistší možnou formu kyseliny hyaluronové s nejvyšší koncentrací na trhu.

Spokojené bříško

Pokud nemá vaše milá kvůli vánočnímu shonu, náročnému povolání nebo divokým dětem čas se ani pořádně najíst, jistě ji potěšíte dokonalým domácím jídlem. Potěšující je i fakt, že ho nebudete muset vařit vy. Stačí objednat třeba takový Krkonošský speciál od Expres Menu, který obsahuje kulajdu s liškami, kančí pečeni s chlupatým knedlíkem a zelím a dokonalý domácí koláč podle receptů babiček. Jako vánoční dárek k balíčku dostanete stolní hru, kterou si při sváteční atmosféře můžete zahrát s rodinou.

Související články

Další články