Je jasné, že když početná skupina mladých a hezkých lidí stráví společně nějaký čas na opuštěném ostrově, tak mezi nimi vzniknou určité vazby. No a když je vám někdo na první pohled sympatický a přidá se k tomu alkohol, tak může být problém na světě.

Druhá série Robinsonova ostrova je plná krásných děvčat a pohledných chlapců. Před několika dny se konala první party Robinsonova ostrova, kam dorazili ti nejoblíbenější. Mezi ně patřila krásná Tereza Dušková, Nicol Gremplewská, Barbora Mudrochová (27) nebo Martina Fialková.

Alkohol samozřejmě tekl proudem a holky ukázaly, že se umí perfektně bavit. Lidé jsou z této série naprosto nadšeni a o soutěžící mají velký zájem. Zdroj blízký Robinsonům nám však prozradil trochu větší pikantnosti, které se odehrávaly na hotelu na Filipínách.

„Našly se tam i takové odvážné holky, které klidně odhodily vršek a před všemi skákaly nahoře bez do bazénu,“ rozpovídal se zdroj, který nechce být jmenován. „Docela hodně to tam jiskřilo mezi Radimem, Katkou a Dominikem, ale že by docházelo k nějakým alkoholovým orgiím, to si nemyslím.“

Zároveň ale přiznává, že někteří místní, kteří jsou duchovně založeni, z řádění Robinsonů nebyli vůbec nadšeni. „Místní nebyli z jejich řádění nadšení, protože jsou velmi věřící a jejich chování je velmi pohoršovalo,“ zakončil.

No, jak to tak vypadá, tak někteří Robinsoni to umí pořádně rozjet!