Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Jaromír Soukup Festival Karlovy Vary 2022

Jak ulevit od bolesti u porodu? Masturbujte, radí dvojnásobná maminka!

Bolesti u porodu a před ním se nejlépe uleví masturbací a stimulací klitorisu.
Zdroj: Lacey Barrat, Profimedia
+ Další fotografie
První porod britské fotografky Angely Gally trval skoro dva dny, byl bolestivý a žena nakonec skončila na epiduralu. Druhý už byl mnohem jednodušší a kratší. I díky tomu, že si žena pomáhala od bolesti masturbací. To se jí osvědčilo a teď se na svém blogu pokouší přesvědčit jiné ženy, ať to zkusí také.

Kvůli křečím, stahům a bolesti během porodu se cítila prý zranitelná a bezmocná. Už nevěděla kudy kam a instinkt jí zavelel masturbovat. Tak překonala stud a vrhla se na to. A se stimulací klitorisu a následným orgasmem přišla velká úleva.

Teď doporučuje ženám masturbaci místo léků proti bolesti. Prý je to nejpřirozenější způsob, jak se zbavit svalových křečí. Angela si stěžuje, že dnešní moderní medicína nedává ženám, co se úlevy od bolesti týče, moc na výběr. Většinou do nich narve prášky, což se jí nelíbí. "Neměla jsem potom kontrolu nad svým tělem," nelíbí se jí.

Druhý, promasturbovaný porod byl prý mnohem lepší. Trval pouhých 6 hodin místo původních 45. "Hormony, smysly, mozek, adrenalin, endorfiny, to všechno vám v těle pracuje na 100 %. Nateklá vulva, vysoký krevní tlak, vzdychání, hluboké dýchání, pocení. Dostáváme se do úplně jiného prostoru. Intimního a posvátného," vysvětluje dále Angela na svém blogu všem, kteří si myslí, že masturbovala jenom kvůli ukojení chtíče.

"Zkrátka, co dítě dostalo dovnitř, dostane ho i ven," shrnuje svoji zkušenost fotografka a vřele doporučuje všem ženám, aby to zkusily také.

Sandra Nováková řekla své ANO na netradičním místě

Související články

Další články

Nejnovější kauzy