Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Jak u Lucie načapal Hádka: Plekanec potvrdil zprávy eXtra.cz slovy, která vyráží dech!

Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 23 fotografií
ROZVODOVÁ VÁLKA
Dlouho bylo ticho po pěšině, to ale teď pěkně rozčísl dosud většinou mlčící Tomáš Plekanec (35)! Hokejista, jenž se rozvádí s herečkou a zpěvačkou Lucií Vondráčkovou (38), konečně prolomil embargo na informace o podivných nočních návštěvách Matěje Hádka (42) u své manželky, které jako první přinesla naše redakce. Co řekl?

Když web eXtra.cz v srpnu přišel se zprávou, že jedním z důvodů rozvodu bylo noční sportování Matěje Hádka, který v nesmyslných hodinách lezl přes terasu do bytu Lucie, leckomu to možná mohlo přijít přitažené za vlasy. Jenže kamerové záznamy mluvily jasně.

Až doteď to ale Pleky odmítal komentovat. Nyní v rámci velkého rozhovoru k výročí tisícího zápasu v NHL přestal být obezřetný vůči otázkám na soukromí a překvapil svou otevřeností. Podle našich zpráv byl v euforii z hokejového úspěchu, a tak řekl i to, čehož nyní lituje.

Jak Hádek chodil za Luckou

Když se ho zeptali, jestli jsou noční návštěvy Matěje Hádka pravdivé, přitakal.

„Ano, už začátkem června se ke mně dostaly nahrávky, jak k nám chodí po nocích domů, protože security služba si myslela, že nám do baráku leze nějaký zloděj. Ale víc to komentovat nebudu,“ řekl serveru Seznam Zprávy Tomáš Plekanec.

Rozvod v Kanadě

Potvrdil i to, že se Lucie Vondráčková znenadání a na tajňačku vyrazila rozvést do Kanady, „(domluvu) bohužel odmítla a zjistil jsem, že už je na mě nastoupená právnička v Kanadě a že dokonce najednou nečekaně odjela z Česka do Montrealu, když jsem si myslel, že je s kluky Matyášem a Adamem v Praze,“ dodal s tím, že od začátku s Lucií plánovali návrat do vlasti, kam se po sezoně chystá. Pravděpodobně tu ještě odehraje několik sezon.

Otázka je, jak tohle jeho prohlášení bude protistrana brát jako porušení příměří a vyhlášení nové mediální války. Možná se ale po pár týdnech klidu zase rozhoří bitva nanovo, a hlavně od Lucie Vondráčkové se dozvíme moc pěkné věci!

Související články

Další články