Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Ivana Gottová Karel Gott pohřeb Karel Gott smrt

Nejnovější kauzy

Jak tohle dokázala? 6 týdnů po porodu se Jasmina Alagič chlubí dokonalou postavou

+ Dalších 13 fotografií
Sekne jí to
Jasmině Alagič (30) skončilo šestinedělí a začíná makat na vysněné postavičce. Jenomže tady něco nehraje! Manželka sprosťáka Rytmuse (42) už teď vypadá snad ještě lépe než před porodem. Ať už to bylo štěstí, nebo dobré geny, malý Sanel se na krásné moderátorce příliš nevyřádil.

Přestože Jasmina Alagič (30) přivedla malého Sanela na svět císařským řezem, už po šesti týdnech vypadá, jako by vůbec nerodila!

Není tak pochyb, že si Rytmus (42) vybíral svou životní lásku velmi pečlivě. Některým ženám trvá poporodní zotavení měsíce, jiným potomek tělo „poznamená“ už navždy. To ale rozhodně není případ rapperovy balkánské krasavice.

Jasmina se po šestinedělí postavila před televizní kamery, kromě práce má ale v plánu i cvičení. „Máma už má po šestinedělí, takže se můžeme věnovat trošku i sobě, nejenom princovi,“ svěřila Alagič na Instagramu.

A fanynky se do jedné shodují, že moderátorka se na cvičení klidně může vybodnout. „Už teď máš postavičku jako lusk,“ poznamenala jedna z nich. „Přesně. Vy to, Jasminko, vůbec nepotřebujete. Vypadáte, jako že jste vůbec nerodila,“ přitakala další.

Do vilky za Bratislavou posíláme palec nahoru!

Mohlo by vás zajímat

Další články