Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Jak to vypadá v zákulisí StarDance? Víme, co všechno zůstane divákům utajeno!

Zdroj: extra.cz / oficiální zdroj
+ Dalších 15 fotografií
stardance
Taneční show StarDance se opět těší velké oblibě u českých diváků. Ovšem to, co vidí diváci na televizní obrazovce je jen zlomek toho, o čem soutěž opravdu je. Rozhodně nejde jen o nablýskané róby a vyrýsované svaly profesionálních tanečníků. Redaktoři eXtra.cz se podívali do zákulisí, kam mají přístup jen celebrity a VIP hosté. Chcete vidět, jak vypadá taneční večer za oponou?

Oblíbený taneční pořad StarDance 2018 opět rozjel svou velkolepou show a diváci se mají opravdu na co dívat. K vidění jsou nejen krásné efektní šaty a elegantní taneční kreace, ale ve tvářích tanečníků se odráží také velká dřina, která provází každý trénink.

To, co se však skrývá v zákulisí této oblíbené soutěže je běžnému smrtelníkovi utajeno. Během přímých přenosů je vše do poslední sekundy naplánováno a každý člen štábu má přesně určeno, kde se má během soutěže nacházet. K tomu slouží převážně malé kóje s televizí, kde se soutěžící ukrývají, dokud pro ně nepřijde ten správný čas.

Sídlo taneční soutěže Stardance se přemístilo z pražského Barrandova na Výstaviště v Holešovicích a nutno říci, že celému týmu snad nic nechybí. Na stejném místě i tanečníci potí svou krev, aby vypilovali své pohyby k dokonalosti. Tento prostor je tak jejich druhým domovem v čase soutěže.

V zázemí přímých přenosů to však vypadá poněkud jinak, než jak vidí elegantní sál běžný divák z televize. Žádné velký luxus se nekoná. I tací VIP hosté jako je Lukáš Pavlásek nebo Radek Banga, kteří na sobotní večer dorazili, se museli spokojit s obyčejnou toaletou a střídmým občerstvením.

Na každém rohu hlídá zákulisí bezpečnostní služba. Každý hlídač má vymezený prostor, na který dohlíží. Ochranka se stará nejen o bezpečí soutěžících a hostů, ale také o to, aby nic neuteklo k televizní konkurenci nebo aby něco nevynesli ven novináři. Česká televize má vše do puntíku a do minuty naplánované. Vzhledem k tomu, že redaktoři z eXtra.cz dostali na natáčení pozvánku, mohli si zákulisí prohlédnout. Ale fotit se nesmělo. Každý náš krok provázeli kluci a holky z ochranky. Strach, aby něco neuniklo ven, je opravdu velký.

Třetí sobotní taneční večer divácky oblíbené show StarDance je za námi a diváci se opět mohou těšit na nový díl. V minulém díle jsme se museli rozloučit s rozkošnou Monikou Bagárovou. Tentokrát nás čekalo další překvapení, vypadla Daniela Šinkorová (45), která první večer zatancovala ze všech nejlépe.

Chcete vědět, kde nejen celebrity tráví spoustu svého času a jak to doopravdy vypadá za oponou českého tanečního pořadu? Podívejte se do naší fotogalerie.

Související články

Další články