Trendy tagy Čauky lidi SuperStar 2021 StarDance 2021 Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Jak to udělala? Modelka Jitka Boho má měsíc po porodu výstavní břicho. Známe její recept!

Jak to udělala? Modelka Jitka Boho má měsíc po porodu výstavní břicho. Známe její recept!
Zdroj: Instagram
+ Další 2 fotografie
Ta holka má snad zázračný metabolismus. Jak si jinak vysvětlit, že Česká Miss Jitka Boho je měsíc po porodu dcery Rosalie opět na své váze, div není hubenější. Nebála se a dokonce všem novopečeným maminkám předvedla, že i po tak krátké době můžete zas vypadat sexy.

Modelka Jitka Boho (23, rozená Válková) se během těhotenství dost zakulatila. Jelikož měří jen 170 cm, je oproti kolegyním značně malá, tak kila navíc byla opravdu znatelná. Jenže sexy brunetka nenechala nic náhodě a hned po porodu Rosálky šla do sebe. A jiné maminky se můžou nechat inspirovat

Neuběhl ani měsíc a už se Jitka pyšnila opět dokonalými křivkami a nebála se své zas vymakané bříško vyfotit a umístit na internet. Recept je jednoduchý.

"I když spím jen čtyři hodiny denně, tak si čas na cvičení najdu. Na posilovny jsem nikdy nebyla, ale proč si nedat do těla doma. Ta malá mě neskutečně nabíjí energií. A když není zrovna čas na cvičení, tak dcerka ze mě pak stejně vše vysaje," směje se krásná Miss, která je opět na své původní váze před porodem.

Takže maminky, víme, že je to těžké se točit kolem uplakaného miminka, ale chvíle na pár sedů lehů se snad najde Přece nechcete vypadat jak chodící sulc. Jitka je toho důkazem, že když se chce, tak to jde.

Související články

Další články