Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 Love Island 2022

Jak to parkuješ, krávo: Vtipný trest škodovce v Praze vyvolává salvy smíchu

Jak to parkuješ, krávo: Vtipný trest škodovce v Praze vyvolává salvy smíchu
Zdroj: Facebook Prahazdarma
hit internetu

Parkování na zakázaných místech se nevyplácí. To poznal i majitel škodovky, který svůj vůz odstavil v nepovolené zóně v Letňanech. Ačkoli nejspíš nedostal pokutu, neznámý vtipálek se mu na autě za trest pořádně vyřádil. Téměř celý vůz totiž hříšníkovi polepil značným množstvím papírků.

Za parkování na nepovolených místech obvykle následuje pokuta od policistů. Když ti ale nejsou zrovna po ruce, občas se ujme vykonání spravedlnosti i někdo jiný. To poznal i majitel auta značky Škoda v pražských Letňanech.

Ten zaparkoval svůj vůz přímo v zakázané zóně, za což ho čekalo nemilé překvapení. Někdo mu totiž téměř celé auto polepil papírky na poznámky. Nevynechal zejména okna, přes která nešlo vidět.

Nechyběl ani vzkaz

Tajemný strážce k trestu za špatné parkování připojil i nehezký vzkaz. "Jak to parkuješ, ty krávo!!!" stálo na papírcích přilepených na kapotu auta. Lze se tak jen domnívat, že řidičem byla žena.

Trest za špatné parkování není tak originální, jak se může na první pohled zdát. Na platformě YouTube koluje řada videí, při nichž si vtipálci dali hromadu práce, aby podobně oblepili auto nějakého hříšníka, který následně zažil pořádnou potupu, když se snažil papírky sundat. Dá se očekávat, že se podobně cítil i pražský hříšník...

Související články

Další články

Nejnovější kauzy