Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Jak to dopadne s Vémolelou? Sázkaři mají jasno a mluví o svatbě a Rambovi

Karlos Vémola a Lela Ceterová: Sázkaři mají jasno o svatbě
Zdroj: profimedia
+ Dalších 7 fotografií
sázky

Vztah jednoho  z nejsledovanějších párů českého showbyznysu Lely Ceterové (32) a Karlose Vémoly (36) tak trochu připomíná válku Roseových. Obvinění z nevěry, konfrontace se soky, dramatické odchody a sladké usmiřovačky. Celý příběh bude mít však podle bookmakerů Fortuny šťastný konec. Na to, že zasnoubení, ke kterému došlo v prosinci 2020, nakonec přetaví ve svazek manželský, totiž nasadili kurz 1,7:1.

Rambo

U této dvojice je možné naprosto cokoli. Zvlášť po tom, co předvedli v poslední době. Divoce se rozešli, Lela Karlose obvinila z domácího násilí, Karlos pak vzal Lelu do Dubaje... Že se influencerka Lela Ceterová s MMA bijcem Karlosem Vémolou v tomto roce dočkají narození dalšího syna, který ponese jméno Rambo, se například sází v kurzu 4,5:1.

„Karlos je výbušná povaha a jinak to u postavy jeho ražení ani nemůže být. Představa, že s Lelou po večerech sleduje Ordinaci a zobe buráky, je tak trochu nemyslitelná. Trocha té Itálie do jejich vztahu patří a ani v budoucnu tomu nebude jinak," ​říká Miloš Novotný, bookmaker sázkové kanceláře Fortuna. ​"Terminátor prostě musí jít do všeho po hlavě, což bude i případ aktuální kauzy. Nic to nemění na tom, že Lela s Karlosem prostě patří k sobě, proto spekulaci, že by vše mohlo vyústit svatbou, nebereme na lehkou váhu, spíše naopak,“ dodává Novotný.

Vémola vs. Marpo

Podle bookmakerů Fortuny se konečně dočkáme i Vémolova návratu k zápasení. Karlos se řadu měsíců potýká s nepříjemným svalovým zraněním, důležitou zprávou tak je, že v kurzu 1,15:1 by se měl dát dohromady a připravit se na očekávané boxerské klání s Marpem. V tom je sice mírným favoritem populární rapper, kurs 2,1:1 na straně Vémoly ale jasně říká, že rozhodně není bez šance a fanouškům v případě triumfu nabídne velice solidní zhodnocení.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy