Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy StarDance 2018 Zábava Horoskop týdenní horoskop

Nejnovější kauzy

Jak to mají moderátoři StarDance v soukromí: Nejsme kámoši, říká Tereza Kostková o Ebenovi

Eben a Kostková opět coby moderátoři.
+ Dalších 10 fotografií
Tereza Kostková (41) a Marek Eben (60) patří k televizním stálicím. Řadu let moderují taneční show StarDance a před kamerou působí jako sehraní parťáci. A tak mnohé diváky zajímá, jak to mají v soukromí? Jsou přátelé?

StarDance se v České republice vysílá od listopadu 2006. Od začátku taneční show provází populární dvojice Marek Eben a Tereza Kostková (41).

Milým dojmem působící Marek Eben to táhne jako hlavní moderátor, Kostková přináší postřehy ze zákulisí. Stejně tomu bude i na podzim, kdy začne běžet StarDance 2018.

Mnohé televizní diváky logicky zajímá, jak to mají v soukromí? Jsou přátelé a navštěvují se? Nebo spolu po natáčení čas netráví. Tereza Kostková mnohé naznačila v rozhovoru pro Blesk. „Je jedním z řady lidí přátelských. Mám ho blíže v srdci, než jen pracovně. Ale kámoši zase nejsme. Není ani čas se nějak navštěvovat,“ uvedla sympatická moderátorka.

O Ebenovi se ví, že kromě práce se hodně stará o manželku Markétu Fišerovou. Ta je tělesně handicapovaná po tom, co ji v jejích šestadvaceti letech postihla mozková mrtvice.

Mohlo by vás zajímat

Další články