Trendy tagy Andrea Verešová očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Jak to má Richard Krajčo po rozvodu s exmanželkou a dětmi? Nepřítel bulváru promluvil, co všechno řekl?

Richardovi Krajčovi se povedl koncert, a tak se v tom ajfru i rozpovídal
o svém soukromí.
Zdroj: herminapress.cz
+ Další fotografie

Richard Krajčo (36) se zřejmě nechal unést náladou po naprosto vyprodaném koncertě kapely Kryštof a rozpovídal se o svém soukromí, což je v českém mediálním světě asi takový zázrak, jako kdyby vám u dveří právě zazvonila Iveta Bartošová (47) s tím, že vám bude doma celou noc zpívat.

Na koncertě nechyběla jeho nová, teď už oficiální partnerka, režisérka Karin Babinská (39), se kterou se dal zpěvák dohromady při natáčení filmu Křídla Vánoc.

I přesto, že odchod od exmanželky Martiny Poulíčkové (35) nebyl snadný, kvůli dvěma dětem spolu expartneři museli najít společnou cestu. „Dodržuju přesně dny, kdy spolu s dětmi máme být a je to často. Naše domluva se ženou byla přátelská. Oba si uvědomujeme, že děti potřebují mámu i tátu,“ prozradil Krajčo, který se chce teď věnovat hlavně hudbě a na čas opustit herectví. „Vyberu si mnohaleté herecké volno. Na repertoáru si ponechám jen divadelní představení Deštivé dny. Zařekl jsem se, že ho budu hrát tak dlouho, dokud ho neuvidí můj syn. Bude to ještě chvíli trvat, protože dřív než v patnácti by to vidět neměl,“ řekl Krajčo, který už plánuje jen dotočit seriál Vraždy v kruhu.

Související články

Další články