Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy StarDance 2019 Extra Host (pořad) Události roku 2019 Vánoce 2019

Nejnovější kauzy

Jak to má Ewa Farna s váhou? Tady je 5 jejích upřímných vyjádření

+ Dalších 55 fotografií
Ewa Farna (24) je často trnem v oku kritiků. Dobírají si nejen její vizáž, ale ještě více váhu. Zpěvačka se mnohokrát o své váze rozpovídala a některá její vyjádření jsou opravdu zajímavá. Vybrali jsme 5 nejlepších a nejupřímnějších vyjádření, která se týkají jejího přibírání na váze...

O tom, že na internetu lidé komentují její fotky, že je tlustá: Dřív jsem se cítila jako nejtlustší dítě na světě. Nejošklivější otylá holka. Dneska vím, že nejsem hubená, ale ani obří. Jsem normální.

Nemůže s nadváhou být méně atraktivní pro fanoušky? Tak to nejsou fanoušci! Jistým pohledem je to jako v nějakém vztahu: Pokud ve chvíli, kdy si změníte barvu vlasů, ostříháte se nebo přiberete pár kilo, pro někoho kvůli tomu ztrácí vaše hudba na hodnotě, potom pro mě není důležitý.

Proč nechce hubnout a proč má silná stehna? Kdyby s tím měl problém můj kluk nebo já sama, asi bych se sebou něco dělala. Vždycky budu mít velká stehna, protože jsem jako malá jezdila závodně na lyžích.

Pro zpěvačku není prý její postava důležitá! Kdybych byla modelka, tak s touhle postavou nemůžu dělat svoji práci. Jenže já se neživím tělem, ale hlasem. Mám zadek? No a co, alespoň si mám na co sednout.

Proč nemá problém s nadváhou a cítí se skvěle? Kdykoli přece můžu zhubnout. Když přestanu jezdit po koncertech a jíst v dodávce, začnu si doma vařit zdravější jídlo a občas si zacvičím. Váha pak půjde dolů. Ale teď se cítím zdravě a jsem šťastná.

Mohlo by vás zajímat

Další články