Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020 Počasí

Nejnovější kauzy

Jak to klape Šafářové s Plekancem? Tohle tenistka na manžela Vondráčkové naprášila!

Zdroj: Instagram
+ Dalších 19 fotografií
Velká láska
Stále je manželem Lucie Vondráčkové (38), se kterou svádí soudní bitvu. Tomáš Plekanec (36) si ale v náruči dávno hýčká Lucii Šafářovou (31). Ta se teď o lásce, která je mnoha Čechům trnem v oku, rozpovídala. Jak jim to klape?

Tomáš Plekanec prožívá krušné období, rozvod s Lucií Vondráčkovou neprobíhá ani náhodou hladce a v sázce jsou především děti. Naštěstí má Lucii Šafářovou, která je mu v těžkých dnech velkou oporou.

Plekanec se Šafářovou se podporují ve všem, navzájem se chodí dívat na své zápasy. „Na Tomáše se jezdím dívat, byla jsem na několika utkáních, dokonce i v Montrealu. Já jsem fanynka Komety a že hraje i tam, jsem ráda,“ prozradila tenistka pro magazín Sport Star.

„Slyšela jsem i názory, že jsem měla v přestupu prsty, ale nebojte, neměla,“ dušovala se, že přestup do brněnského klubu byla práce čistě jejího miláčka. Šafářová je totiž původem z Brna, možná i proto se v minulosti mluvilo o jejím „zásahu“.

Plekanec není jen vynikajicím hokejistou, ale podle Šafářové i obstojným tenistou. „Zahráli jsme si spolu a musím říct, že mu to jde celkem dobře. Překvapil mě! Nějaký mix spolu určitě zvládneme,“ uzavřela usměvavá blondýnka.

Související články

Další články