Trendy tagy Michaela Kudláčková očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Jak to jen dělá? Týnuš Třešničková vypadá jak ze žurnálu i po několikatýdenní karanténě

Zdroj: Archiv Týnuš Třešničkové
+ Dalších 8 fotografií
beauty triky
Jako většina z nás i influencerka Týnuš Třešničková (24) tráví čas karantény nejčastěji mezi zdmi svého pražského bytu. Kráska, která je zvyklá na pravidelné návštěvy kosmetických salonů a estetických klinik, se musí spokojit jen s vlastními líčidly a nějakými těmi domácími produkty. Jenže to by nebyla Týnuš, aby na fotkách nevypadala senzačně i po třítýdenní domácí izolaci.

Týnuš její vzhled už několik let živí. I po nešťastné události, kdy jí plameny v istanbulské restauraci přivodily popáleniny na 30 procentech těla, tomu není jinak. Youtuberka se silnou vůlí a odhodláním je už skoro rok zpátky na scéně a vypadá čím dál tím lépe.

Jak to jen dělá

Jak se podle fotografií zdá, Týnuš se jizvy hojí hezky. Samozřejmě že velký podíl má na tom silné líčení a nějaký ten filtr, i tak ale známá influencerka dělá velké pokroky. Na fotce, která je pořízená celkem zblízka, vypadá Týnuš, jako by se zrovna vrátila ze salonu krásy. Dokonalé řasy i nehty… Asi většinu žen při pohledu na fotku napadlo, jak to ta Týnuš dělá. Kosmetičky i nehtařky mají svá studia už nějaký ten pátek zavřená a Týnušina manikúra vypadá pořád luxusně.

Týnuš ví, jak na to

Po bližším ohledání lze ale zjistit, že Týnuš stejně jako další smrtelnice čekají na otevření estetických studií jako na smilování. V komentářích pod snímkem Týnuš přiznává, že řasy jí sice ještě drží, ale pro efekt si musí dopomáhat řasenkou. Stejně tak nehty, na kterých jsou zblízka vidět mírné odrosty. Týnuš před karanténou zvolila chytrý design, který naštěstí vypadá zachovale i po několikatýdenním nošení.

Beauty influencerka Týnuš zkrátka ví, jak přežít dlouhý čas v karanténě, a navíc u toho ještě dobře vypadat.

Související články

Další články