Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Nela Slováková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Jak to celé PRASKLO? Rozchod Kopřivové s Jágrem potvrdil nejbližší člověk

Zdroj: Instagram
+ Dalších 26 fotografií
prozrazení
Veronika Kopřivová (28) a Jaromír Jágr (46) dlouho tajili, že jejich vztah skončil. Nakonec redaktoři eXtra.cz vypátrali, že lásce je konec. Veronika má pořád v Kladně doručovací adresu, ale žije v Praze. Po jejím boku je nový přítel. Kdo redakci eXtra.cz nabonzoval, že Verča má nový život?

Mnoho čtenářů zajímá, jak je možné, že už ve čtvrtek jsme informovali o rozchodu roku. První jsme přinesli informaci, že Veronika a Jaromír už netvoří pár. Jak jsme na to přišli?

O vážné krizi se hovořilo od podzimu 2018. Už v lednu tohoto roku jsme věděli na 96 procent, že páreček se rozešel. Sen o společném bydlení se rozplynul. Verča se stěhovala do Prahy, ale Jágr zůstal na Kladně. Bylo jasné, že je konec. Ale informaci o krachu vztahu se nedařilo ověřit. Jágr ani Veronika nechtěli nic sdělit.

Oslovili jsme několik holek z modelingu, se kterými má Veronika blízký vztah. Všechny tři nám potvrdily, že Veronika se odstěhovala. Kontaktovali jsme také blízké zdroje od Jágra a ty se také vyjádřily, že je konec. Veronika vyrážela na dovolené po boku jiných mužů, ale o konci vztahu s Jágrem stále mluvit nechtěla.

Když se pak objevily fotky, na kterých je modelka s Miroslavem Dubovickým, Verči kámošky nám sdělily, že tvoří nový páreček. Veronika ale dál mlčela s tím, že o svém soukromí nemluví. „Kdo vám to řekl? Kdo má potřebu tyto věci řešit a pouštět ven? Až vám něco budu chtít sdělit, tak si to dám na Instagram,“ sdělila redakci eXtra.cz Veronika. Pořád chtěla vědět, kdo nám tu informaci o Mirkovi řekl. Naznačili jsme jí, že její kamarádky moc mluví. „Já ale nemám žádné kamarádky,“ smála se dobře naladěná Kopřivová. A třeba na tom něco bude. Jeden den s někým kámošíte další den vaše kámošky mluví o vašem soukromí, tak už to chodí.

Tak jsme volali Mirkovi. Ten se ukázal jako skutečný gentleman. Veroniku kryl, co to šlo. Pořád nám říkal, že tohle si bude muset Veronika odkomunikovat sama. Že s Verčou je na super dovolené, ale mluvit za ní nemůže. „Počkejte pár dnů a uvidíte. Já za ni mluvit fakt nemohu,“ uvedl sympatický kluk. Nakonec nám nový život Veroniky Kopřivové potvrdili její nejbližší kamarádi a kamarádky. Verčo, je vlastně jedno, která dáma to vynesla ven. Důležité je, že jsi spokojená a konečně se usmíváš.

Související články

Další články