Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Jak to bylo s rozvodem Brada Pitta a Jennifer Aniston: Angelina Jolie v tom přece jen měla prsty

Jak to bylo s rozvodem Brada Pitta a Jennifer Aniston: Angelina Jolie v tom přece jen měla prsty
Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 8 fotografií
přitažlivost
Ačkoliv od rozvodu Brada Pitta (56) a Jennifer Aniston (51) uběhlo už několik let, na povrch z jejich okolí vyplouvají stále nové informace. Sami exmanželé krátce po rozvodu řekli, že Angelina Jolie (45) nebyla důvodem rozpadu manželství. Oba ale věděli, že se nejedná o pravdu - ukázalo se, že herec svou ženu během poslední krize před odloučením obeznámil s tím, že ho jeho kolegyně z filmu Mr. & Mrs. Smith přitahuje.

Brad Pitt a Jennifer Aniston dlouho platili za jeden z nejkrásnějších a nejidyličtějších párů Hollywoodu. Když v roce 2005 oznámili, že se rozvádějí, jen málokdo tomu chtěl uvěřit. Na veřejnosti oba vždy působili šťastně, ukázalo se ale, že právě snaha tvořit dojem dokonalého manželství byla jednou z věcí, která jejich rozvod zpečetila.

Sama Jennifer po oznámení rozvodu mluvila o tom, že manželství skončilo především proto, že se z něj vytratila intimita a společný růst. „Jste dva lidé, kteří se neustále vyvíjí. Když se ale začnete vyvíjet jen samostatně a už se nevyvíjíte společně, je to velký problém,“ řekla tehdy herečka.

Rozvádějící se manželé se museli potýkat s obrovskou pozorností veřejnosti a lidé už tehdy spekulovali nad tím, že Brad okamžitě utekl za Angelinou Jolie S tou v té době natáčel snímek Mr. & Mrs. Smith. „Chceme uvést na pravou míru, že se nerozvádíme z důvodů, o kterých se nyní spekuluje,“ řekli Pitt a Aniston v prohlášení. Oba ale lhali.

Varování

Vztah Brada a Jennifer sice komplikovalo odcizování, které vzniklo především kvůli pracovní vytíženosti, Angelina ale byla skutečně posledním hřebíkem do rakve dosud relativně spokojeného manželství. „Myslím, že fyzický poměr s Angelinou během manželství Brad neměl, ale rozhodně ho přitahovala,“ uvedla pro Vanity Fair herečka Courteney Cox, která s Aniston natáčela seriál Přátelé

„Mezi Bradem a Angelinou bylo jisté spojení a on to Jennifer přiznal. Většina zadaných lidí tají, když je přitahuje někdo jiný než jejich polovička. To, že byl upřímný a snažil se se svými touhami bojovat, se mu musí nechat,“ dodala Cox.

Zlomené srdce Jennifer Aniston

Jennifer po oznámení rozvodu doufala, že Brad a Angelina se dohromady nedají, i když věděla, nakolik je její bývalý manžel svůdnou herečkou okouzlen. Jen pár týdnů po odloučení ale začaly svět obíhat fotografie, na nichž nový pár dovádí na pláži společně s prvním adoptovaným synem Angeliny Maddoxem O pár měsíců později Aniston zlomila srdce informace, že Brangelina čeká své první společné dítě.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy