Trendy tagy válka na Ukrajině Survivor 2023 MS v hokeji 2023 Oktagon

Jak to bude mít Jaromír Jágr se svatbou a miminkem: Vědma Kudláčková má v kartách jasno

+ Další 3 fotografie
Nejen hokejové fanoušky legendárního hokejisty Jaromíra Jágra (48) zajímá, kdy do toho konečně praští a jestli je jeho vyvolená jeho současná partnerka Dominika (26). Vědma Michaela Kudláčková (52) vyložila karty a dala nám odpověď nejen ke svatbě, ale i k otázce na miminko.

Hokejová ikona Jaromír Jágr měl v životě větší štěstí ve hře než v lásce. V jeho milostném životě se objevila spousta krásných žen včetně Inny Puhajkové (34), Andrey Verešové (40), Ivy Kubelkové (43) nebo Veroniky Kopřivové Bohužel ani jedna ze zmíněných krásek se pro Jardu nestala tou vyvolenou a nenese si příjmení Jágrová.

V jeho životě se před nějakým časem objevila nová žena, modelka Dominika. Vědmy Kudláčkové jsme se zeptali, jestli plánuje Jaromír do konce roku svatbu.

"On svatbu plánuje, respektive ona ji plánuje," vědma svou odpovědí narazila na jeho současnou partnerku Dominiku. "Předpokládám, že je to současná partnerka, to by bylo moc rychlé."

S Jaromírem by si rádo naplánovalo svatbu více žen, ale vědma jasně naznačila, že by se ráda vdávala jeho Dominika. "Ten člověk, se kterým teď je, ta žena, by se ráda vdávala, to je pravda. V kartách mám Slunce v Panně, což znamená, že jedná dle plánu, do něčeho vkládá sílu a energii."

"Už nemusí být spokojená s rolí milenky, mám tady i kartu Smrti, která ukazuje, že se něco náhle stane, něco se rozsekne. Ráda by rozemkla nejistotu a ráda by se stala tou hvězdou. Může být přesvědčená, že je ta vyvolená, aby ho udělala šťastným."

Svatba do konce roku

Vědma Kudláčková pro eXtra.cz prozradila, jestli se Jarda ožení do konce roku. "Jestli se ožení do konce roku, tak to bude na její přání. Ona by se ráda vdávala, ale Jaromír není úplně sdělný, že by překopal život do určité míry, on se trochu bojí o ztrátu svobody, o cokoliv, ale v kartách je vidět, že ji má rád.

Nemyslím si, že se do toho hrne, a moc bych se divila, kdyby to udělal," řekla pro eXtra.cz Kudláčková.

Miminko

Otázka padla i na miminko. Vědma nám prozradila, zda je malý Jarda Jágr už na cestě a zda bude maminkou jeho dítěte Dominika. "Ne, alespoň ne tak daleko, jak jsem já a moje karty schopny vidět," řekla vědma Michaela, "nemyslím si, že by se stala matkou jeho dítěte," dodala.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy