Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Jak to bude mít Ivana Gottová s muži: Vědma eXtra.cz Michaela Kudláčková má v kartách jasno

+ Další fotografie
Je to více než rok od úmrtí Karla Gotta (†80) a vdova Ivana Gottová (44) se zatím neobjevila po boku žádného nového muže. Přesto jsme se vědmy eXtra.cz Michaely Kudláčkové (52) zeptali, zda bude Ivana na přelomu tohoto a příštího roku šťastná a kdy se ukáže s novým partnerem. Vědma Michaela vyložila karty a dala nám odpověď.

Ivana Gottová (44) má za sebou těžké období, 1. října roku 2019 zemřel její manžel, český zpěvák Karel Gott. Vědmy Michaely jsme se zeptali, zda pro ni v roce 2021 začne šťastné období.

Nový muž

"Ano, vypadá to tak, že tady má lásku. Je to muž, který je starší než ona. Přesto ten jejich vztah, láska a štěstí mohou být někým nebo něčím omezeny. Řekněme, že si najde lásku, ale bude za ni muset nějakým způsobem v roce 2021 zabojovat," vyložila vědma Kudláčková jasně.

Vědmě jsme po její odpovědi položili ještě doplňující otázku, zda bude s novým mužem Ivana oficiálně vystupovat na veřejnosti. "Napřed s ním vystupovat nebude, ale potom ano," dodala Kudláčková bez jakéhokoliv zaváhání.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy