Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Svatba Bohuše Matuše

Nejnovější kauzy

Jak to asi může dopadnout, když si sexy šaty obleče tlustý mamut?

Zdroj: facebook.com
Už jste někdy viděli Halinu Pawlowskou (59) v minisukni? Nebo snad v legínách? Že ne? To bude tím, že Halina má něco, čemu se říká soudnost.

Dáma na fotografiích ji ale evidentně nemá. Ledaže by se domnívala, že objednané šaty budou kouzelné. A tím pádem ji promění z mamuta v růžových pantoflích na elegantní lvici bez špatného vkusu. Tak to ale samozřejmě nefunguje a výsledek můžete posoudit sami.

Je nám sice líto, že šaty přítomné dámě nesednou tak, jak si představovala. Jenže to prostě není problém výrobce. Tenhle druh oblečení je zkrátka určen pro úplně jiné ženy Jsme snad jediní, kdo vidí pravdu?

Korpulentní žena ale odmítla situaci akceptovat, vyfotila se a své výtvory zveřejnila na stránkách výrobce. Záměrem mělo údajně být rozpoutání diskuze o rozdílech mezi očekáváním a realitou online nakupování

Diskuze byla úspěšně rozpoutána. Její výsledek je ale stejně nejistý jako poslední rok, kdy se k sexy róbám nosily růžové pantofle Tipujeme rok 1420. Jan Žižka se prý v této kombinaci objevil u Sudoměře.

Související články

Další články