Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hana Krampolová koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Jak Štáfek ke své zrzečce přišel: Dominika Doležalová ho líčila ve Specialistech

Zdroj: profimedia.cz
+ Dalších 16 fotografií
začátek vztahu
Jakub Štáfek (29) dokázal krásnou přítelkyni tajit déle, než se předpokládalo. Jak jsme zjistili, poprvé se musel s Dominikou Doležalovou (27) setkat už na přelomu let 2017 a 2018. Přítelkyně herce a MMA hvězdy totiž dělala maskérku v seriálu Specialisté. Zdá se tak, že to mezi dvojicí zajiskřilo právě na place!

Tvářil se jako vlk samotář, ve skutečnosti měl ale Jakub Štáfek doma celou dobu tuhle zrzavou dračici. První fotky s Dominikou Doležalovou z romantické dovolené pocházejí z loňského srpna, první setkání sympatické dvojice ale proběhlo daleko dřív.

Štáfkova zrzečka se totiž coby maskérka podílela na kriminálce Specialisté. Její nynější přítel tam ztvárňoval postavu kapitána Lukáše Panenky. Doležalová se podílela na epizodách V rouše beránčím nebo Zásilka smrti ze třetí série. Ta se vysílala od srpna 2018, takže se poznali pravděpodobně na sklonku předešlého roku.

Herec přitom eXtra.cz tvrdil, že svou krásku tají proto, aby ji uchránil od světa showbyznysu. „Je mi jasný, že jednou mě někdo asi nafotí, ale necítím, že bych o své přítelkyni chtěl lidem vyprávět,“ řekl na podzim Jakub.

To už je ovšem minulost, protože páreček před týdnem nachytali paparazzi při milostném vrkání na baru. A přestože se Štáfek nesnažil přítelkyni před fotografy schovat, zatím zarytě mlčí. Tak uvidíme, zda dostojí svým slovům, anebo se Dominikou jednoho dne oficiálně pochlubí.

Související články

Další články