Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Monika Absolonová

Jak správně vybrat svatební šaty: Radí módní návrhářka v pořadu Móda s Terezou Vu

Zdroj: Se souhlasem ČT
+ Další fotografie
Móda s Terezou Vu

Svatební den bývá pro mnoho žen jedním z klíčových momentů v jejich životě. Správný výběr šatů, prstenů i květin jsou prvky, které po vizuální stránce udělají z každé svatby tu jedinečnou. Pro co se tedy rozhodnout? S tím poradí módní návrhářka Tereza Vu a  její speciální hosté v pořadu Móda s Terezou Vu, který můžete sledovat již dnes od 18:00 hodin na ČT1. 

Módní návrhářka Tereza Vu ​tentokrát divákům v nejnovějším díle pořadu Móda s Terezou Vu vysílaném Českou televizí představí a přiblíží téma: Svatba. „Snad žádné šaty nejsou v životě ženy tak důležité, jako ty svatební,” zní v poutáku na nejnovější díl. A to je pravda, protože svatba je jedním z nejkouzelnějších momentů, které mohou ženu potkat.

V nejnovějším díle se bude Tereza Vu se svými hvězdnými hosty bavit o důležitých vizuálních aspektech, které doplňují manželský slib. Tím je myšlený například správný výběr šatů nebo prstýnků. S vhodným snubním prstenem poradí šperkařka Lenka Kerlická, která se přímo specializuje na ruční výrobu šperků na zakázku. „Snažím se tvořit originální design ve smyslu, aby byl prsten pořád ještě zásnubní, ale byl jiný, originální,” říká Lenka Kerlická. 

Na řadu přijde také známá česká návrhářka Zuzana Kubíčková, která poradí, jestli se vyplatí investovat do svatebních šatů na míru. Duo Eva Mchitarjan a Zuzana Dragounová vysvětlí, jaké jsou výhody spolupráce se svatební agenturou. Dodávají také, že místo by si měl pár vybrat ideálně tak rok dopředu. 

Mirka Myšička Hajdová zase představí profesi vlasové stylistky a předvede tři inspirace jak pro nevěstu, tak i pro ženicha. Hajdová je již mnoho let kreativní řeidtelkou jednoho z nejznámějších pražských vlasových salonů s názvem Red Salon, zkušeností má tak opravdu mnoho.

Související články

Další články