Trendy tagy Čauky lidi Survivor Česko 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Jak slavilo Velikonoce 14 slavných celebrit? Jedna z nich ukázala těhotenské bříško

Melissa McCarthy
Zdroj: archiv Melissa McCarthy
+ Dalších 12 fotografií
Velikonoce 2020
Letošní Velikonoce byly úplně jiné než každý předešlý rok. Protože ve světě řádí zákeřný koronavirus, nic nemohlo probíhat jako tradičně. Ani Velikonoce jsme nemohli prožít tak, jak jsme zvyklí. Velikonoční svátky jsme museli zůstat zavření doma a stejně tomu tak je i u světových celebrit. Podívejte se, kteří slavní strávili svátky doma.

Na Velikonoce se těšíme celý rok, ale letos jsme si je bohužel nemohli užít plnými doušky. Ve všech koutech světa se rozšířil nový typ koronaviru, a proto všude platí přísná opatření a ve většině států je doporučená karanténa. To znamená, že se nekonalo žádné obcházení sousedů ani příbuzných. I světové celebrity byly odkázány k tomu, aby Velikonoce strávily v poklidu domova. Všichni si to ale náramně užili. Kdo si nenechal zkazit svátky koronavirem?

Katy Perry

Zpěvačka Katy Perry (35) před nedávnem oznámila, že čeká svoje první miminko se snoubencem Orlandem Bloomem. Těhotenství tráví v karanténě a ani na Velikonoce nepřekročila práh domova. Fanouškům ovšem udělala radost, když se převlékla do kostýmku velikonočního zajíčka a ukázala, jak se jí krásně kulatí bříško. Musíme uznat, že vypadá opravdu rozkošně. Podívejte se do fotogalerie, jak jí to sluší.

Madonna

Popová ikona Madonna také strávila Velikonoce doma. Nebyla sama a společnost jí dělali její ratolesti. Přichystala si pro ně velikonoční nadílku, kterou jim poschovávala po zahradě a dětičky hledaly cukrátka, které jim tam schoval zajíček Madonna.

Jennifer Lopez

Také Jennifer Lopez (50) strávila Velikonoce doma. Na sociální síť přidala video, ve kterém popřála všem fanouškům krásné Velikonoce a také zmínila, že ví, jak moc jsou tyhle časy těžké pro nás všechny. Nakonec se ve videu mihla rodinná fotka se zaječími oušky.

Podívejte se na 11 dalších celebrit, které letos oslavovaly Velikonoce v karanténě.

Související články

Další články